Сорока-ворона• 18 ноября 2024
Скільки платите репетитору з англійської мови молодша школа? Чи задоволені
результатом
Сорока-ворона
• 18 ноября 2024
Ответ дляElena755
А чему там учить? This is a dog.
Є діти в 3-4 класі які краще розмовляють ніж дорослі. Я не кажу тільки про шкільну програму.
Смячиком• 18 ноября 2024
Ответ дляElena755
А чему там учить? This is a dog.
У вас який рівень мови? Ви в курсі, що професійні педагоги не спішать братися за дітей. Бо це буде важко, купа нервів та діти все швидко забувають, навіть ті, хто знав ідеально. Тому викладача для дітей (з початкового рівня) знайти непросто. Бо є ще й батьки, які хочуть і швидкий результат і доступні ціни. Тому й тікають гарні викладачі від дітей, і беруть дорослих студентів вже з якимось рівнем.
Ответ дляСмячиком
Я свободно владею. Мне несложно учить своих детей. Как раз на днях учебник просматривала для 3 класса)
Смячиком• 18 ноября 2024
Ответ дляElena755
Так ви дітей вчите своїх з нуля? Чи просто підручник розглядали? Я так зрозуміла, що автор питає, щоб системно навчити дитину. А це нелегка праця, особливо, якщо дитина не дуже уважна, наприклад.
Лама_мама• 18 ноября 2024
У нас не молодша школа, але репетитор і результат вище всяких очікувань. А зараз прочитала ціну вище,то взагалі супер
Екатерина27• 19 ноября 2024
5кл, година 300 грн, онлайн. Поки що я дуже задоволена. Я сама викладач, але не займаюся зі своїми дітьми. Тому можу оцінити методику викладання, чи дієва вона конкретно з моїм сином.
Сорока-ворона
• 19 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
А яка методика?
СКИБИДЫШь• 21 ноября 2024
Молодша у групі займається - 120 грн заняття, старша індив - 400 грн.
Знаю, ще пари є, наче по 250 грн.