Пишу_граммотно!• 19 ноября 2024
Цікава книжка про історію України
Порадьте, будь ласка книгу для дитини 12 років. Дякую
Миссис Буркул• 19 ноября 2024
Пишу_граммотно!
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Дарувала на 9 років всю серію таких, в них ще й стрінка в ютубі є, дуже цікаво про історію
Дякую ☺️
Я-ваш шанс• 19 ноября 2024
Подивіться цю «Книга Історія України від Діда Свирида» там декілька частин. Купувала собі, щоб заповнити прогалини у знаннях, як на мене цікава подача, не нудна. Вище вже однодумці підтягнулися)
Два-три тижні і фсьо• 19 ноября 2024
Авторе, вибачте, шо влізла, а про всесвітню можете порадити ?
Я погнала• 19 ноября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Таку читає дитина 11 р,
Моїй 12, обожнює її.
Ще пораджу Настю Мельниченко ’Українські землі до українців’.
Я погнала• 19 ноября 2024
І ще забула про Інну Ковалишену ’Крута історія України від динозаврів до наших днів’.