МаксХмара• 19 ноября 2024
200 грн / тиждень - не вижити.
Сьогодні зрозуміла, що за 200 грн / тиждень просто не вижити одній людині .
В кармані було 50 грн , обійшла 4 магазини щоб купити вівсянку , не було по такій ціні . Можливо потрібно було йти в атб, але він далеко , без транспорта не добратись .
Не шукаю я шари , але ціни і вправду зросли .
В кармані було 50 грн , обійшла 4 магазини щоб купити вівсянку , не було по такій ціні . Можливо потрібно було йти в атб, але він далеко , без транспорта не добратись .
Не шукаю я шари , але ціни і вправду зросли .
1
34
5
46
Пишу каліграфічно• 19 ноября 2024
потрібно було купити перловку. Вона теж корисна і дешевша
3
43
5
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
потрібно було купити перловку. Вона теж корисна і дешевша
Я не їм таке (
16
66
2
1
Ума Палата• 19 ноября 2024
У Вас тільки дитячі виплати і все? Це справді нереально вижити. Купіть перловки, якщо зварити з зажаркою, то смачна і поживна каша, як і пшенична чи пшоно, і вони не дорогі. Дуже Вам співчуваю!
6
26
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
19
1
9
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А раніше вам вдавалося жити на 200 грн на тиждень?
Естественно. Причем всей большой семьей и три кота. Ну и само собой родителям пенсионерам немного помогали.
48
2
4
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
У Вас тільки дитячі виплати і все? Це справді нереально вижити. Купіть перловки, якщо зварити з зажаркою, то смачна і поживна каша, як і пшенична чи пшоно, і вони не дорогі. Дуже Вам співчуваю!
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
55
11
7
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Яйца можно купить поштучно.
47
5
Благоуханочка• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Таки є вівсянка дешева .
Дивно що інші магазини ціни такі високі ставлять ..
Дивно що інші магазини ціни такі високі ставлять ..
Я навіть уявити не можу в яких магазинах ви були. Бо вівсянку їм часто і ціна на неї невисока у всіх магазинах, які знаю. Лише пару марок дорожчі - типу Нордіка.
37
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Вівсянка 19 грн пакет 400г
Это наверное какое то говно, автор такое не ест. Она достойна самого наилучшего.
45
5
1
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А раніше вам вдавалося жити на 200 грн на тиждень?
Колись давно - так .
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
1
1
26
4
Сиреневая цапля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
50 грн- это чуть больше одного евро, понятно, что ничего не купить
11
6
Налитое яблочко• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Колись давно - так .
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
Колись давно проїзд в маршрутці коштував 50 коп. А зараз я зрозуміла, що за 50 коп ти нікуди не доїдеш ((
1
46
мадамГрицацуева• 19 ноября 2024
На тиждень таки дійсно дуже мало. Вижити-то можна: накупити дешевої крупи, засмажити цибулі і моркви і так тричі на день, може навіть на пару яєць вистачить по вихідних. Але щоб мати повноцінне збалансоване харчування (це не кажучи вже про смаколики) - то ні, нереально.
11
Міняйловна• 19 ноября 2024
Ну так, ціни зросли. Але щоб аж нічого не купити.
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
8
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Вы социально неблагополучная?
13
1
3
10
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Я не їм таке (
Чёрной икры на 50 грн,к сожалению,не купишь
1
17
Бутерброд и я• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
А до сегодня вы пол года в запое были и цен не знали?
Тролли уже задолбали конкретно.
Тролли уже задолбали конкретно.
29
7
2
Міняйловна• 19 ноября 2024
І ще люди у яких мало грошей вони планують бюджет а не зайти ввечері прибудинкових магазин на вечерю скупитися за 50 грн.
Раз в неділю поїхали на базар чи атб.
Там чай своя лінія 16 грн, овсянка 15.
На базарі дрібнішу картоплю по 15 грн
Капусту, моркву.
Спинки курячі
Раз в неділю поїхали на базар чи атб.
Там чай своя лінія 16 грн, овсянка 15.
На базарі дрібнішу картоплю по 15 грн
Капусту, моркву.
Спинки курячі
24
8
1
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Естественно. Причем всей большой семьей и три кота. Ну и само собой родителям пенсионерам немного помогали.
💯 😂
Тролли-они такие
Тролли-они такие
4
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Колись давно - так .
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
Лет 40 назад?
2
2
10
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
А до сегодня вы пол года в запое были и цен не знали?
Тролли уже задолбали конкретно.
Тролли уже задолбали конкретно.
Чесно ?) я не знала що такі ціни !
3
21
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Може 200 грн на день? Що там на тиждень можна купити на такі гроші
А на день можно? 🤔
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Лет 40 назад?
Ви вже загнули , але років 5 тому точно .
Напевне це глупо порівнювати
Напевне це глупо порівнювати
14
1
СкрипяСердцем• 19 ноября 2024
Цены офигеть, была в субботу в сельпо и форе, больше тыщи грн и жрать толком нечего, хлеб украинский буханка 39 грн, батон киев хлеб 32 грн
с ума уже посходили((( Посмотрела в Ирландии мужик скупоялся в маркете, там такие почти цены как в маркете Украины (((
с ума уже посходили((( Посмотрела в Ирландии мужик скупоялся в маркете, там такие почти цены как в маркете Украины (((
1
13
4
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМіняйловна
Ну так, ціни зросли. Але щоб аж нічого не купити.
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
Она не ест дешёвую картошку с утра
автор
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляМіняйловна
Ну так, ціни зросли. Але щоб аж нічого не купити.
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
Картоплі можна купити півкіла
Цибулину. Посадили от вам і вечеря
Картопля теж не дешева , по 38 грн / кг . Я купила на 100 грн - єрунду , поки почистила , пюре на один день сімʼї
3
7
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу