МаксХмара• 19 ноября 2024
200 грн / тиждень - не вижити.
Сьогодні зрозуміла, що за 200 грн / тиждень просто не вижити одній людині .
В кармані було 50 грн , обійшла 4 магазини щоб купити вівсянку , не було по такій ціні . Можливо потрібно було йти в атб, але він далеко , без транспорта не добратись .
Не шукаю я шари , але ціни і вправду зросли .
Не обижаюсь• 19 ноября 2024
Ответ дляМіняйловна
В цілому так. Ціни на продукти дуже піднялись.
Але в умовах коли ціни виросли а зарплата ні, приходиться змінювати раціон і смакові уподобання
А до какого предела Вы готовы менять рацион?
Чу Ча• 19 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
У Вас тільки дитячі виплати і все? Це справді нереально вижити. Купіть перловки, якщо зварити з зажаркою, то смачна і поживна каша, як і пшенична чи пшоно, і вони не дорогі. Дуже Вам співчуваю!
Перловка і є пшенична каша
Не обижаюсь• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Дже в нашем ылитном Сильпо отличная картошка Бела Роса по 29 грн
Вы в Сильпо на Крещатике покупки делаете?
А если не в Киеве?))
Бутерброд и я• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Дівчата , нікого не хотіла образити .
Але колись мені саме цей форум багато в чому допоміг . Мамський форум ) і порадами і як вижити за невеликі гроші і як побудувати стосунки з чоловіком , не дати себе затюхкати 🤣.
Поэтому сейчас вы живете свою лучшую жизнь. Не затюхкану. Исключительно благодаря нам
Коленная ложечка• 19 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Перловка і є пшенична каша
Нет, перловка это ячмень
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Дівчата , нікого не хотіла образити .
Стосунки ,судя по Вашей теме,Вы не побудували?
Міняйловна• 19 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Пишите еще город, знаю в одесской области дёшево, в Киеве, пригороде Киева цены офигеть, творог под 200 грн. Картошка 40 грн. Москва 27 грн.
Дивіться. Містечко як містечко. На ринку ціни як і всюди. Але раз в тиждень щось типу базарах куди приїздають фермери і селяни.
Впевнена в кожному місті є щось подібне. Можливо воно називається оптовими ринками, ранковими ринками, тощо
МаксХмара
• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Саме так і є .
Навіть не помітила що ціни так піднялись )
вАлнуюся сильнА• 19 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
50 грн- это чуть больше одного евро, понятно, что ничего не купить
300 гр свиної печінки,цибулину,дешевої крупи грам з 200.
Один з варіантів.
Два рази на поїсти
Один з варіантів.
Два рази на поїсти
Бутерброд и я• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Саме так і є .
Так тут сразу поняли, что вы жена долларового миллиардера. Откуда вам знать цены на перловку. На полу нашла полтинник и побежала за Курвуазье и икрой...А тут хуяк - яйца по 90...
Не заздріть тьоті• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Колись давно - так .
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
10-15 лет назад?
Ясамаякрасивая)• 19 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Один з варіантів.
Два рази на поїсти
Один з варіантів.
Два рази на поїсти
Або 2 пачки ролтона
СкрипяСердцем• 19 ноября 2024
Ответ дляМіняйловна
Та понятно, яйца купила 10 шт, раньше брала 30 шт, от молочки отказалась, изредка когда акции могу купить молоко, масло, сметану. Раньше скидки в сельпо на просрочку были 50% , сейчас нет, видать на кулинарию забирают ( Обидно что в ес практически такие же цены, ато и дешевле можно найти по акции, там много акций очень, но доходы(((
Міняйловна• 19 ноября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
На данному єтапі подорожчання цін я смакові вподобання ще не щмінювала. Просто раціонально підходжу до бюджету, меню, закупок.
Так, раніше я не дивилась на ціни - зайшла купила все по списку.
Зараз доводиться продумувати.
Як вище писала ціна на сир на базарі і в магазині різниця вдвічі.
Складаю списки - купую в метро продукти зі знижкою.
Ось минулого тижня просто шикарна качка там виходила по 100 грн кг.
Рибку люблю. Перейшла з філе червоної рибки на обрізки.
Замість мікрозелені і сплата айсберг - салат з капусти
Зараз доводиться продумувати.
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
А для чего нам здесь цены москвы? 😈
Киев,рынок картошка 25
Сильпо -29
Киев,рынок картошка 25
Сильпо -29
Налитое яблочко• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
В село їдьте. Хоч з голоду не помрете
Слушна порада для інфантільного автора
Бутерброд и я• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
А кто два килограмма картошки за раз съедает? Наверняка муж и два ангелочка
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
А если не в Киеве?))
А не в Киеве ещё дешевле
И не в Киеве есть Сильпо,АТБ и т.д.
Міняйловна• 19 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так, яйця саме болюче. В мене теж до подорожчання 3 десятка на 3 чоловік на тиждень.
Зараз 1 десяток, більше дитині.
Зате!
Неймовірно радує що м´ясо, олія , цукор поки не підвищили ціни
Зараз 1 десяток, більше дитині.
Зате!
Не обижаюсь• 19 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Слушна порада для інфантільного автора
Но кушать будете только через год))) потому что нужно посадить и подождать пока вырастет. А еще нужно купить то, что сажать))
Не обижаюсь• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
А не в Киеве ещё дешевле
И не в Киеве есть Сильпо,АТБ и т.д.
Это миф про дешевле вне Киева, поверьте. В Киеве больше маркетов и акций. В отличие от маленьких городов.
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Саме так і є .
Теперь поняла окончательно,что Вы Тролль
Советчица Года• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Лет 40 назад?
А вам скільки? 40 років тому гривні не існувало. А от в 2000-полосатих це було 40 доларів. Не шикарно, але все ж
Зубная фея• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Чесно ?) я не знала що такі ціни !
Все гірше, ніж ми думали
СкрипяСердцем• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
А для чего нам здесь цены москвы? 😈
Киев,рынок картошка 25
Сильпо -29
Киев,рынок картошка 25
Сильпо -29
То морква, Где в Киеве 25 картошка? На столичке от 22 грн за кг и до зависит от сорта, это опт, мешок, а разница видела по 40 на лотках, в сельпо самая дешёвая 29, вы видели её? 3-й сорт не брак (
Налитое яблочко• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
А может автор сама ’ест как птичка’
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ещё и 16 Айфон дома забыла,к которому привязана карта была на пару тысяч долларов
Меня не звали• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Гооооооооолаааааааааааддддддд
А к чему ваше ерничание? Да, для малообеспеченных и тех же пенсионеров( не всем, далеко не всем помогают дети)- настоящая жизнь впроголодь. Спасибо стране за заботу..... ((((