Пригаю-цибаю• 19 ноября 2024

Почему все руские поэты были такими аморальными, а их боготворили у нас?

Пушкин - изменщик ,к женщинам высокомерно относится , Есенин блудник ,от сифилиса умер
Бунин вообще разврат ,жил в тройничке, Маяковский сумасшедший и жил с семейной парой .Вот вам великая классика !
Emm11117• 19 ноября 2024
Та і унітази крадуть...
Аnnеt• 19 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Нажаль не володію древньогрецькою, але у Крилова плагіат повний.
то ли дело наш Котляревський и его Энеида, эгэж?
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Люблять люди поїсти гамна
Почемучечка• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Нащо далеко ходить, якщо вони крадуть наші сучасні пісні, написані про війну і співають на своїх концертах для Ес-Ве-о) Перекладають або якщо російською то так і співають. Меми крадуть, там де руський військовий корабель то просто фотошоплять і дописують свій текст)
Ну а для чого напружуватись як є все готове? А в ті часи, при такій кількості неписьменних, чудово ьуло чуже видавати за своє
автор Пригаю-цибаю • 19 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Простите, но ржу в голос
Шевченко обыкновенный алкаш, каких и тогда и сейчас море
От хорошей жизни не пьют . Я его не осуждаю .
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Отой Бродський до речі теж крав) не крав у них мабуть лише Набоков, який втік куди подалі і російською і не писав ніколи
Пампушечка• 19 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
Такие сведения можно про всех поэтов и писателей найти по всему миру. Просто сейчас делают акцент именно на том, какие плохие русские..и не только поэты..
А я думала, що нація, що пре з війною на іншу суверенну державу — красунчики. Що сталося, руські чомусь погані?
Kidstaff Bot• 19 ноября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Не надо. Он человек просто трагической судьбы ! И его стихи настоящие шедевры !
ну всё прям шедевром сложно назвать, вечно-ноющая нудотина,
а вот а мертвим и ненародженым, таки да, ещё тогда так ярко описал украинский менталитет:

А ви претеся на чужину

Шукати доброго добра,
Добра святого. Волі! волі!
Братерства братнього! Найшли,
Несли, несли з чужого поля
І в Україну принесли
Великих слов велику силу,
Та й більш нічого. Кричите,
Що Бог создав вас не на те,
Щоб ви неправді поклонились!..
І хилитесь, як і хилились!

Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрость би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані Раю.
Немає й Бога, тілько я!
Та куций німець узловатий,
А більш нікого!..» — «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»
«Нехай скаже
Німець. Ми не знаєм».

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.

столько лет прошло и ничего не поменялось всё тоже пресмыкание перед западом
Аnnеt• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
так уж и ніколи? точно знаете?
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Котляревський Єнеїду, до речі, творчо обробив. Не можна сказати, що то повний плагіат. Я б назвала це ’художнім пересказом’. Читала і Енеїду просто в перекладі, і Котляревського. А Крилов вкрав якби ви вам іншого не хотілося б. Ви, я дивлюся, вже не знаєте кого ще згадати)))
Аnnеt• 19 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
в то время все образованные люди учили литературу со времён греков и прекрасно знали истоки творчества Крылова. адаптировать чужое для своих - это мировая практика.
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Удалено администрацией...
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Я Бродського не читала взагалі. Повз мене пройшов. Але в принципі, можна завжди сказати про позичення ідеї в когось, як наприклад той же Булгаков - це Фауст. Але одна справа обробити на свій лад, а інша просто перекласти півкниги і під своїм ім´ям видати
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну поэзия у них гораздо легче и веселее чем у наших . У нас сплошная трагедия и драма почти у всех . Но за это любила стихи Шевченко в детстве,читала на одном дыхании кобзарь,плакала ,размышляла о жизни ,рос поэты такого глубокого прочтения не вызвали ,почитала и забыла.
Некрасов ничего не вызывал?
annac• 19 ноября 2024
Не знаю, как можно сравнивать Шевченка и пушкина
Шевченко до сих пор актуальніе произведения

Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
Москаль любить жартуючи,
Жартуючи кине;
Піде в свою Московщину,
А дівчина гине…
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Svitlo_O• 19 ноября 2024
Енеїда Котляревського - травестійно-бурлескна поема, жанр передбачає переробку відомих сюжетів, пониження пафосу античного твору, Осіпов у росіян так само створив свою Енеїду, й ніхто в тому плагіата не вбачає
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
а кайдашева симья просто образчик высоких семейных отношений
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Да, тырить и выдавать под своим именем. Мировая практика плагиата это чисто кацапская практика и на ней они живут все время. Как паразиты
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Что и где творят украинки?
В этой теме тоже показателен их уровень культуры. А уж про темы на форуме и говорить нечего. Да и в жизни вы все это наблюдаете .
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
А вы не украинка? Я в жизни ничего не наблюдаю. У меня нормальное окружение. Правда, там и россиянок нет (слава богу).
Аnnеt• 19 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
почитайте на досуге про плагиат в творчестве Шекспира.
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Да конечно,я вам верю.
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
Книга ладно,а когда вышел сериал,как тут радовались,что наконец сериал про современных сельских жителей сняли. Многие себя там узнавали.
Svitlo_O• 19 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
’Илиаду’ написал не Гомер, а другой слепой грек с такой же фамилией
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_O
То есть Гомер?
vasilisa-l• 19 ноября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Точно, повесился
Утонул повесился)))
Svitlo_O• 19 ноября 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
То есть Гомер?
это цитата из Ильфа и Петрова к вопросу о плагиате
vasilisa-l• 19 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
Автор, ви надихнулись топовою темою і вирішили підійти більш детально?
Трошки не вгадали)
Автор закинула і ту тему, і цю, і ще декілька настрочить.
Або ж висадився рузький десант ботів на сьогодні