Пригаю-цибаю• 19 ноября 2024

Почему все руские поэты были такими аморальными, а их боготворили у нас?

Пушкин - изменщик ,к женщинам высокомерно относится , Есенин блудник ,от сифилиса умер
Бунин вообще разврат ,жил в тройничке, Маяковский сумасшедший и жил с семейной парой .Вот вам великая классика !
Гитта Ягг• 19 ноября 2024
Поэты разных наций были и есть аморальными, и местами такими, что тот же бабники Есенин или закомплексованный додик Пушкин, и рядом не стояли. Байрон с родной сестрой прижил ребенка, Джойс, Гюго, Гете, были извращенцами, Флобер с другом имели олну любовницу на двоих.
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Ваши глаза вас подводят)).О моральности рассейских дам рассуждайте с вашими подружками,рассейскими дамами. Разговор об этнических русских,если вы уже лезете отвечать ,так разберитесь сначала о чем речь.
У меня нет в подружках расейских дам. Я не люблю по помойках слоняться. Мне все равно о ком разговор. Гены пальцем не выколупаешь
Дана-Нирвана• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
и при этом происходила украинизация Харькова, Одессы.... ну-ну
как-то невяжется...
Вы серьезно? Масса документов о ’розстріляном Відродженні’, а вам что-то там не вяжется. Или это отрицание неудобной правды?
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляLika1019
Многие здесь горожане своих городов, но не следим за родословными соседей. Училась в школе, универе, работала не на одной работе. Нормальные люди везде, есть сплетники обозленные на всех и все типа вас, но таких мало и таких лучше сторониться, так как им везде все мерещится
Да-да, а самі найкращі, добрі, несплєтні люди на Порадниці)))
Краденые абрикосы• 19 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Это точно,если нацизм в крови,то воспитание не спасет .
Дана-Нирвана• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
как-то невяжется...
Про Емський указ что-то слышали, кстати? Или тоже там у вас что-то не связалось?
’Емський указ — розпорядження російського імператора Олександра II від 18 (30) травня 1876 року, підписане в Бад-Емсі і спрямоване на витіснення української мови з культурної сфери. Емський указ забороняв українську мову в багатьох сферах життя (церква, музика, театр, книгодрукування (заборона ввезення на територію імперії книг, що надруковані українською мовою) і обмежував її лише побутовим вжитком; забороняв театральні виступи українською мовою.
Поява Емського указу була обумовлена пожвавленням на початку 70-х років XIX ст. українського руху.’
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Наш нацизм недостатній
IrinnkA• 19 ноября 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну так я вам об этом. Не спасает вас воспитания
Хотя слово ’воспитание’ и рашка - вообще несовместимые понятия
Lika1019• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Здесь есть вы, так что не все
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляLika1019
Здесь есть вы, так что не все
Я тут єдина пліткарка
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
скорее у вас,
кто все эти люди? они вообще существовали? уже в стопицотый раз копипастят этот текст))))
Lika1019• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Я тут єдина пліткарка
Хотя бы с самокритикой у вас все ок
123-08df• 19 ноября 2024
не цікавлюся цим лайном
Дана-Нирвана• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
скорее у вас,
У меня слов нет. Вы не в курсе, кто такие Лесь Курбас, Микола Куліш, Валер´ян Підмогильний? Это же школьная программа. Но если у вас сомнения в их существовании - о чем говорить. Попробуйте открыть для начала вместо томика Пушкина книгу с пьесой ’Мина Мазайло’ или романом «Місто».
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляLika1019
Хотя бы с самокритикой у вас все ок
На відміну від росіянок) шизофренія вона така, придумають собі вєлічіє і розповідають всім а на ділі пляшка бояришніка і по коліна в лайні, ще й на пляшці сидить
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
даже загуглила, и? обычная бездарность...
вики говорит что Твір було видано 1929 р. окремою книжкою.

Миколу Куліша було заарештовано органами НКВС і звинувачено у приналежності до націоналістичної терористичної організації і зв´язках з ОУН.
а не за его графоманство....
Lika1019• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Где ж вы так тесно с россиянками общаетесь?) Здесь тема о поэтах и писателях. А вы о своем о наболевшем - россиянки, потомки дедов вас достают. Может вам к психиатру, похоже на параноидальный синдром
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляLika1019
Давайте про росіян. Можна поговорити про злочини на окупованих територіях
OneTimeUser• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Там по ходу кулєбяка з расстєгайчіком на печі підгоряє ))
Lika1019• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Я в эту тему зашла исклюительно из-за поэтов и писателей прошлого и позапршлого века. Они тоже на оккупированнх территориях отличились?
Дана-Нирвана• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW

а не за его графоманство....
А вы считаете, что кого-то арестовывали из-за творчества и так и писали в приговоре:’Потому что осмелился писать на украинском языке’? Даже не смешно. Но вы непоследовательны: то сомневаетесь в существовании репрессированных украинских писателей, то вроде как соглашаетесь, что это не выдумка, но уничижительно критикуете их творчество. Определитесь уже.
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляLika1019
Удалено администрацией...
sim_sims• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
как-то невяжется...
’Усилить украинизацию’.. російською мовою)), у рашці завжди все робилося гібридними методами.
sim_sims• 19 ноября 2024
Ответ дляzosya1973
У вас явно трудности с пониманием прочитанного. Я сдаюсь. Наслаждайтесь своей борьбой с давно умершими поэтами и композиторами. Лучшего применения своему интеллекту вы вряд ли найдете.
Вони нам просто не потрібні, є багато цікавіших.
Казкарка• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
На майдані коло церкви
Революція іде.
— Хай чабан! — усі гукнули,
— За отамана буде.
Прощавайте, ждіте волі; —
Гей, на коні, всі у путь!
Закипіло, зашуміло —
Тільки прапори цвітуть…
------
Вот ничего у нас не меняется. Что сейчас, что 100-200 лет назад
Дуже символічно, чабана обрати за головного, вівці вони і є вівці
МаргариткаW• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
так это же ваша версия, что арестовали из-за творчества, а по факту нет, иначе не печатали бы при СССР.
не был бы вязан с ОУН и дальше бы бумагомарательством занимался.

так как
Видання творів М. Куліша
Твори. — Нью-Йорк: Українська вільна академія наук, 1955.
П´єси. — Київ: Державне видавництво художньої літератури, 1960.
П´єси. Листи. — Київ: Дніпро, 1969.
П´єси / Післямова Д. Вакуленко. — К. : Дніпро, 1983. — 334 с

так что творчество тут не при чём...
Emm11117• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 19 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW

так как
Видання творів М. Куліша
П´єси. Листи. — Київ: Дніпро, 1969.

так что творчество тут не при чём...
Ой-ой-ой, вы бы хоть учебник истории открыли и не позорились. Обратите внимание на годы публикации. А что в ссср происходило с 1953? Напомню: ’Оттепель’ и реабилитация репрессированных. ’Микола Куліш був реабілітований 4 серпня 1956 за відсутністю складу злочину.’
Казкарка• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Не просто запрещали, а уничтожали.

’Початком масового нищення української інтелігенції вважається травень 1933 року, коли 12—13 травня відбулися арешт Михайла Ялового і самогубство Миколи Хвильового, у харківському будинку «Слово».

Кульмінацією дій радянського репресивного режиму стали масові розстріли «контрреволюціонерів», вчинені напередодні 20-річчя жовтневого перевороту. Так, 3 листопада 1937 року в урочищі Сандармох (Карелія) за рішенням трійки НКВС було страчено велику групу в´язнів Соловецької в´язниці. У списку «українських буржуазних націоналістів», розстріляних 3 листопада, були Лесь Курбас, Микола Куліш, Матвій Яворський, Володимир Чеховський, Валер´ян Підмогильний, Павло Филипович, Валер´ян Поліщук, Григорій Епік, Мирослав Ірчан, Марко Вороний, Михайло Козоріс, Олекса Слісаренко, Михайло Яловий та інші. Загалом в один день за рішенням несудових органів було страчено десятки представників української інтелігенції — цвіту української нації.
Не відомі точні дані щодо кількості репресованих українських інтелігентів у часи сталінських репресій періоду Розстріляного відродження. За деякими даними, це число сягало 30 000 осіб.
Натомість досить просто визначити приблизну кількість репресованих осіб серед письменників: за наявністю їх публікацій на початку і наприкінці 1930-х. Так, за оцінкою Об´єднання українських письменників «Слово» (організації українських письменників у еміграції), яку було надіслано 20 грудня 1954 року Другому Всесоюзному з´їздові письменників, 1930 року друкувалися 259 українських письменників, а вже після 1938 року — з них друкувалися лише 36 (13,9 %). За даними організації, 192 із «зниклих» 223 письменників були репресованими (розстріляними чи засланими в табори з можливим подальшим розстрілом чи смертю), 16 — зникли безвісти, 8 — вчинили самогубство.’
Ну так нищували. Чому ж тоді видавався Кобзар, українською мовою? Мабуть випадково проскочив.
sim_sims• 19 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так в рашці інша шкільна програма, та й в лугандоні вже більше 10 років