Ашотакоя• 20 ноября 2024

А кого то еще отпустили домой ?

Или остальные бессмертные ? Голова осбб в чат писала что б не игнорировали укрытия ….реально как то не по себе
Ms. Искренность• 20 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Надеюсь, хоть безопасный?
Тут вначале войны был рассказ, как мужик взял в долг несколько млн. (не гривен), построил магазин, завёз товар. И тут бах-бах, война, магазин вдрызг, товар тоже.
Несколько млн баксов или евро на магазин ? Почему не млрд ? 🤣
Тут как по напишут , хоть стой , хоть падай )))))
Творческий типаж• 20 ноября 2024
да не будет сегодня ничего все показились
Покорительная• 20 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
❗️❗️❗️⚠️❗️❗️❗️
ВСІМ ПІДПОРЯДКОВАНИМ КОМПЕТЕНТНИМ СЛУЖБАМ!!!
Відповідно відомостей розвідданих отриманих ГУР МОУ з радіоперехоплень 20.11.2024 після 14:30 год за київським часом буде завдано масованого комбінованого ракетного удару зі свієї наявної флотилії, авіації, балістичних пускових систем, градів, буків та інших. Також планують одночасний запуск понад 317 різнотипних радіокерованих ударних дронів з боєзарядами різної потужності.
Ворог планує завдати удару по енергетичним, газорозподільним вузлам, а також по стратегічно-важливим обьєктам цивільної інфраструктури.
Негайно довести дану інформацію, з метою збереження робочої документації, техніки та життя співробітників. Не залежно від наявності оповіщення щодо сигналу повітряної тривоги необхідно з 13:00 год забезпечити прохід особового складу до укриттів як на території обьєкту або покинути його межі.
У звязку з можливою втратою покриття мобільного GSM звязку видати співробітникам радіостанції для підтримання комунікації.
❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Только что в рабочем чате пришло
А чого з помилками написано 😂
Відкушу все що стирчить• 20 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы серьезно? Мы здесь тоже. Я думала тут безопасно(
Мукачево забздело больше всех
Цветов Мне срочно• 20 ноября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мукачево забздело больше всех
оновлено: В Мукачеві завод Flex відпустив додому працівників 2-ї та 3-ї змін через загрозу ракетних ударів? Ні, це планова тренувальна евакуація

Як повідомляють, сьогодні на заводі Flex, який належить американській компанії та займається виробництвом електроніки в Мукачеві, було вирішено розпустити працівників другої та третьої змін.

Така інформація наразі не підтверджується. Як виявилось пізніше це тільки тренувальна планова евакуація
Сиренькая• 20 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Это в каком городе ?
Это Киевская область
Сірничок• 20 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Посольства с 16.02.2022 начали выезжать? Кто помнит
Так не выезжают же. Просто не вышли сегодня на работу. Чувствуете разницу? Их не призывают покинуть страну. В данный момент, по крайней мере
Сірничок• 20 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
Уже Казахстан просит своих граждан выехать с страны или уехать подальше от боевых действий
Почитайте новость и не нагнетайте. Ну и тут важны причина и следствие. Как думаете, Казахстан это решил сделать до или после инфы о посольствах?
Виннипуховна• 20 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Почему именно через 8 ?
Прошлый раз я помню перед 16.02.2022 был кипишь что вот-вот начнется, а началось 24.02.2022, потому восемь дней
Yarusik• 20 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
❗️❗️❗️⚠️❗️❗️❗️
❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Только что в рабочем чате пришло
Помилок більше ніж сенсу))) і як в таке можна вірити?
Lizavel• 20 ноября 2024
Ответ дляYarusik
У русских дебилов апострофа нет на раскладке
Трільчиха• 20 ноября 2024
Уже взлетели Ту на Енгельс
Lizavel• 20 ноября 2024
Ответ дляYarusik
И куча знаков восклицания)
Трільчиха• 20 ноября 2024
Не знаю чего ожидать, свет пока отключали по 4 часа в день
что теперь будет не понятно, но ничего хорошего
Відкушу все що стирчить• 20 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Ещё ничего не произошло
ПешитеБесАшипок• 20 ноября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мукачево забздело больше всех
Знаете выехав из Купянска в Мукачево таки да , забздело .
З горіха зерня• 20 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Уже взлетели Ту на Енгельс
не факт шо просто на енгельс
З горіха зерня• 20 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
мають дотримуватись графіку у 8 днів?)
може бути сьогодні, а може завтра, а може через 5 днів, а може через місяць, а може взагалі нічого не бути.
все так не передбачувано і не піддається якимось прогнозам
Без QR коду• 20 ноября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ні. У мене перукар на 15.30. Я не збираюсь відміняти.
Вдруг обстрелы, надо быть с укладкой👍🏻
Без QR коду• 20 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Надеюсь, хоть безопасный?
Мой знакомый себе ресторан купил в пригороде Киева в феврале 22года, вот попадос
УраганнаЯ• 20 ноября 2024
В нас вся міська рада пішла додому, я комунальне підприємство - працюємо звичайно.
Без QR коду• 20 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
А чого з помилками написано 😂
Безграмотный работник текст набирал
Без QR коду• 20 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Олимпиада была
Трільчиха• 20 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
я вот тоже думаю, сегодня накрутят народ, а через пару дней что-то будет, когда все расслабятся и никто ждать не будет
тактика такая
Рубаю олівлє• 20 ноября 2024
Ответ дляБез QR коду
Безграмотный работник текст набирал
Работник фсб , не забывайте добавлять
Кицюююня• 20 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Так ви тут а не працюєте
Ирина-bbd0• 20 ноября 2024
Ответ дляYarusik
Уже написали.что это фейк
Но тягальщиков подобного нужно запомнить
Кицюююня• 20 ноября 2024
Дивлюся одну блогера, виїжджає з Києва.
УраганнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Так ви тут а не працюєте
Одне другому не заважає, я не сиджу в документах 8 годин безе перериву.
жар-птица Нюра• 20 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Дивлюся одну блогера, виїжджає з Києва.
Хто?(