Ашотакоя• 20 ноября 2024

А кого то еще отпустили домой ?

Или остальные бессмертные ? Голова осбб в чат писала что б не игнорировали укрытия ….реально как то не по себе
Ms. Android• 20 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
❗️❗️❗️⚠️❗️❗️❗️
ВСІМ ПІДПОРЯДКОВАНИМ КОМПЕТЕНТНИМ СЛУЖБАМ!!!
Відповідно відомостей розвідданих отриманих ГУР МОУ з радіоперехоплень 20.11.2024 після 14:30 год за київським часом буде завдано масованого комбінованого ракетного удару зі свієї наявної флотилії, авіації, балістичних пускових систем, градів, буків та інших. Також планують одночасний запуск понад 317 різнотипних радіокерованих ударних дронів з боєзарядами різної потужності.
Ворог планує завдати удару по енергетичним, газорозподільним вузлам, а також по стратегічно-важливим обьєктам цивільної інфраструктури.
Негайно довести дану інформацію, з метою збереження робочої документації, техніки та життя співробітників. Не залежно від наявності оповіщення щодо сигналу повітряної тривоги необхідно з 13:00 год забезпечити прохід особового складу до укриттів як на території обьєкту або покинути його межі.
У звязку з можливою втратою покриття мобільного GSM звязку видати співробітникам радіостанції для підтримання комунікації.
❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Только что в рабочем чате пришло
Уже гуляет по кругу в вайбере, телеграмме.
Пенек Возмездия• 20 ноября 2024
Лучше бы я сюда не входила.
Послушная• 20 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Мукачево. Відпустили
Та ну понятно, уже 1000 дней туда постоянно прилетает((( а как еще действовать
Наивная Хо• 20 ноября 2024
Харьков работает в обычном режиме. Про Мукачево от души поулыбало)).
Послушная• 20 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
❗️❗️❗️⚠️❗️❗️❗️
❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Только что в рабочем чате пришло
«Перешли 10 друзьям или умрешь»
Кицюююня• 20 ноября 2024
Сама себе відпустила
CuteMay• 20 ноября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Удцр тишина. Шо за контора?
Нацпол
Дева Мария• 20 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Мукачево. Відпустили
Вам страшне всего , да
Непереможна• 20 ноября 2024
Якось так
Болтушка Му• 20 ноября 2024
Київ, нікого не відпускають
Сердючка• 20 ноября 2024
А чего Мукачево паникует? Они то точно всегда в безопасности вместе с Чопом и Ужгородом
Гуляю босоніж• 20 ноября 2024
Люди никому не нужны(
Кицюююня• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Мало лі
вре_Динка• 20 ноября 2024
стоматолог, скоріш за все відміняється - а от в бункер ніхто спускатися не хоче. не перший і не останній обстрів в кінці кінців
Дайте подуться• 20 ноября 2024
Нас в 15.00 отпускают, Киев, но только тревога уже началась.
Дами• 20 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
А вы какая структура?
Кицюююня• 20 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
Піпєц намічається на 14.30
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Піпєц намічається на 14.30
то я зуб полікувати вирішила, і на тобі. неначасі)
Дайте подуться• 20 ноября 2024
Ответ дляДами
А вы какая структура?
Иностранная но не Америка.
Наивная Хо• 20 ноября 2024
Прям в 14.30 и начнут, ну не верю я в такие прогнозы!
Забобонний фрукт• 20 ноября 2024
на сейчас - угроза баллистики с курской народной республики

мне ничего неизвестно про ракеты на Киев, массовые обстрелы всего Киева, тем более уже сбития и так далее

на тревогу реагировать стоит всегда при угрозе баллистики, учитывая как быстро она долетает

по состоянию на сейчас:

- стратегов в воздухе нет
- в море несколько дней 6 кораблей с Калибрами
- информации о пусках мопедов нет
- информации о пусках суперконтинентальной баллистики нет. если будет - тревога должна быть везде
- угроза баллистики может появиться в любой момент

если нет информации - то зачем мне что-то писать и лишний раз нагнетать?

информационные разгоны на меня не действуют, закрытия посольств не беспокоют (а че не закрывали когда реально были пуски ракет и кучи мопедов?)

не навязываю никому своё мнение, верьте в то шо хотите

Ванек написал
Сама вумна тутички• 20 ноября 2024
Абсолютно все равно.У нас сделка-бизнес покупаем.Другим голова забита
Дева Мария• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Не . Подождите , у меня еще покраска на пятницу . Без меня никуда !
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
ха.. у мене знайома освітлялася і тут почався масований обстріл з виключенням світла, води, їй пора змиватися, а вони обдзвонюють знайомих де є вода щоб змити то... ох ледь без волосся не лишилася
Кудрі кручу сама• 20 ноября 2024
О, сыграла тревога. Последний урок. Малой просит забрать.Все, во мне включилась МАТЬ. Сиди в убежище до отбоя. А я пока последнее пирожное в себя втопчу 😉
Дева Мария• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Я коли заходжу , провіряю ,чи ж бутель з водою … бо у мене таке вже було давненько .
Кудрі кручу сама• 20 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
У меня через неделю. Тоже попрошу повременить с концом света и ядерной зимой.
Dumky• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я не знаю, що це
Але по деяким групам пишуть, що по прогнозам з 14:30 щось почнеться
То шарій розніс, кажуть. Та потвора наговорить, ага
Дева Мария• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Набагато було гірше . Коли в мороз не змогли висушити …. Без світла . Зараз вже всі більш менш підготовлені .
Губки-уточкой• 20 ноября 2024
А где наши гаранты?Почему мы сами должны отдуваться и дрожать?