Я погнала• 20 ноября 2024

Питання до юристів чи тих хто в темі

Якщо я подала на спадок (є завєщаніє) але ще не оформила у нотаріуса будинок то чи можу я його заповісти до оформлення. Якщо ні то що з ним станеться після моєї смерті?
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
в теме только юристы
вы можете завещать все что угодно, для завещания не нужны правовые документы, только ваш паспорт и ИНН.

автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
в теме только юристы
Дякую), але чи буде воно правомірне
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Дякую), але чи буде воно правомірне
завещание? или что
Флюорография гуся• 20 ноября 2024
можете, але майбутні набувачі своє право будуть встановлювати в суді
автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
завещание? или что
Може я погано пояснюю). В мене є заповіт на будинок, я подала в строк його нотаріусу, але не оформила право власності. Зараз хворію і хотіла би заповісти цей будинок. Людина яку я вкажу в заповіті отримає його?
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
да, получит. если у вас нет других наследников, имеющих право на обязательную долю
автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую, ні немає тільки дуже дальні родичі
Флюорография гуся• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
да, отримає, через суд
автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
да, отримає, через суд
Дякую

Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
вы собственник с момента открытия наследства, а о его принятии свидетельствует ваше заявление. вопрос только в том, чтобы ваш наследник знал о завещании и о личности нотариуса, который ведет ваше наследственное дело. потому что обращаться нужно будет либо к нему, либо в архив, если нотариус к тому времени прекратит деятельность.
автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую), я зрозуміла
Флюорография гуся• 20 ноября 2024
кінцевий спадкоємець бере заповіт, вашу спадкову справу і звертається до суду, який визначить право вже за ним. Звісно там ще документи, довідки, но то таке.
автор Я погнала • 20 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую)