Ручки-Крючки• 21 ноября 2024
Недороге взуття waterproof на вузьку ногу, яке?
Сьогодні у сина геть промокли ноги,мусів вернутися додому. Снігова каша з водою. В інтертопі Коламбія, Екко -від 6000.. якось не готова я стільки віддавати. Можливо, є бюджетні водонепроникні ? 44 розмір взуття,але треба сучасні, Декатлон не хоче вже-підліток ..
На границе• 21 ноября 2024
А що в лекатдоні не сучасне взуття? Там є різне, різні стилі і на різні потреби. Може він ц вас хоче бути модним в ходити в кєдах або кросівках всю зиму, то ніяк не переконаєте.
Ручки-Крючки
• 21 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
На базар
Та ну. Я там 100 років нічого не купувала
А я кумедна• 21 ноября 2024
посмотрите Скечерс, там есть модели ботинок с waterproof, конечно дешево сильно не ждите, сезон, но и не 6000
Ручки-Крючки
• 21 ноября 2024
Ответ дляНа границе
От в адідасах і пішов ...
Ручки-Крючки
• 21 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Дякую
Советчица Года• 21 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
В нас класний відділ стояв з кросами,всі хлопці взувалися.
Ручки-Крючки
• 21 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Де? І яка фірма чи назва,щоб хоч знати,що шукати?
ЕлькиПальки• 21 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Син купив собі в цьому році Найк ACG хорошу паль. Сьогодні не промокли. Хоча подивимося, що буде далі.
Советчица Года• 21 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Просто сходіть на базар подивіться.
Я не знаю що за фірма,мабуть підробки під адідас,пума і ид.Але гарно носяться
Говорю-балакаю• 21 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Скечерс на не худу ногу аж ніяк
А я кумедна• 21 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Скечерс на не худу ногу аж ніяк
там разные модели есть
Говорю-балакаю• 21 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
там разные модели есть
Незнаю на своїх дітей жодного разу нічого не підібрали. Ні кросівки, ні босоніжки дочці, все широчене
На границе• 21 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
От в адідасах і пішов ...
Нє ну в адідасах теж є типу зимових, тренінгові непромокаючі але у них ціна буде
Ручки-Крючки
• 21 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Просто сходіть на базар подивіться.
Я колись взяла підробку на базарі, сказали,гарна підробка- вони через місяць були схожі на чорта... Зараз не можу експериментувати,треба якісні