Просериарила молодость• 22 ноября 2024

Коли святкуєте Миколая і Різдво?

Результат:
вже голосів: 809
410 (50.68%) 6 і 25
251 (31.03%) 19 і 7
82 (10.14%) Подивитися результати
66 (8.16%) Не святкую
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
І що каже Конституція?
заварний look• 22 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Є закони України і крапка.
Закони ваше величне чмо поставило на паузу. Ні? І там (якщо Ви читали (а в цьому ж сумнів), написано те, що Вам не сподобалось би
Стриптизерка• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
фото
Тобто, люди, які розмовляють російською мовою - є нацменшинами. І є росіянами. А не українцями.
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
И? Продолжайте свою мысль!
ТаПрямТам• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Я о нем узнала, когда сыну в садике от депутата конфеты подарили - в 2004 году
Мне 40 лет и в детстве мне и брату всегда дарили гостинец от Николая
Швидкоруч• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Я в 2005, когда на запад Украины переместилась) как раз в этот день)
Белочкой зови• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Вам 5 лет?
Ні, не 5 років, а трохи за 30. Хрещена була не в Україні, в сім´ї якій виросла і завжди було так, як написала. Основні подарунки отримували на Різдво 25.12, а на Миколая та Новий рік дрібнички якісь. Просто свої традиції пам´ятали, ось і все.
Мандолина Бу• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Я знала всю жизнь, но это всегда выглядело так - конфеты под подушкой - о! Николай приходил!
Все.
Самоучка• 22 ноября 2024
Николая отмечаю 19 . Рождество 25 , так как живём сейчас в Европе и 7 со своими украинцами.
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Невукраине, значит вы католик. И УПЦ, и ПЦУ были на юлианском календаре
Белочкой зови• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Православна.
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляСамоучка
Есть знакомые в США, отмечают и 25-го, и 7-го десятки лет. А мы сразу перекрасились в угоду барину
Швидкоруч• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Сколько смотрела американских фильмах у них всегда сначала Рождество , вспомните один дома
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Вы о чем?! перечитайте мой пост
Танго утрьох• 22 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Закон України ’Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України’, где установлены новые даты государственных праздников, в том числе и Рождество.
Це було зроблено ПІСЛЯ того, як церкви перейшли на інші календар, ясно що треба було узгодити календар вихідних
Мандолина Бу• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
С чего вы это взяли?
99% моих знакомых друзей и родственников по всей Украине празднуют два раза рождество.
Вредняжка• 22 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Девочки, объясните мне, а то я что-то туплю. 7 января - это 25 декабря по старому стилю, то есть один и тот же день. Значит, 25 декабря сейчас - это 12 декабря по старому стилю. Но 12 декабря праздника не было. Как это понимать
Да я тоже читала что так и есть. Сначала совки нас запутали, а потом сверху еще запутали. Ну короче. Я буду праздновать по новым датам, ведь важнее не привязка к датам в целом, а сам праздник и атмосфера.
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляМандолина Бу
С чего вы это взяли?
Давно 2 раза празднуют? Или ВСЕГДА?
из желе я• 22 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Календар із святами - це умовне. Коли перейшли просто так на юліанський календар, тобто на +13, григоріанці нікуди не переходили. Найдовший фактично день так і залишився 25. Всі християнські свята так чи іначе прив´язані до язичницьких дат. Образно говорячи, Різдво це народження нового року. дні вже стають довшими. Те, що перенесли більшовики - просто щоб відрізнитися, з ніякими сакральними датами свята юліанського календаря не пов’язані. От Пасха, наприклад. ні до чого не прив’язана. Діди якісь там щось вищитують. А з календарями ось так. Ви можете зробити свій вибір.
из желе я• 22 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ну а что здесь непонятного. Сегодня, например, 22.11 это по старому 09.11. Значит, 25.12 по старому стилю будет 12.12. Если я правильно поняла, то менялся не день, а сам календарь. То есть при смене календаря в 1918 году (если не ошибаюсь) сказали, что 1 февраля будет называться 14-м и так далее.
Ні, лише свята. Дати ніде не мінялися
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Что куда перенесли большевики? Они перешли на мировой календарь, весь мир на нем, кроме Ирана и нескольких других стран!
Нагайна• 22 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Ні, лише свята. Дати ніде не мінялися
Наоборот
из желе я• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Тобто в Ірані сьогодні 9 литопада?
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Тобто в Ірані сьогодні 9 литопада?
У них свой календарь, и год хрен знает какой, погуглите . Наш календарь от рождества Христова, у них своё
из желе я• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
То весь світ однаково Різдво зустрічає? Я мала на увазі свята.
Ну ниче се• 22 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Те церкви тоже перешли на григорианский календарь, наша осталась на юлианском
из желе я• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Ну може перепутала, там ще з довжиною року мутки, але для мене 25 число більш наближене до картини світу і логічніше святкувати Різдво а потім новий рік. Завжди до кума колись приставала, що на новий рік не може поїсти нормально, бо постить. Щось в цьому було нелогічне.
Мандолина Бу• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Давно 2 раза празднуют? Или ВСЕГДА?
Два года.
Нет никаких ’мы сразу перекрасилась’.
Наивная Хо• 22 ноября 2024
Спитала в сина, коли до тебе приходити Миколаю 6 чи 19. Відповів 19. Різдво будемо святкувати 7 січня, бо так звикли. 25 грудня взагалі не асоціюється зі святом. Кінець року, на роботі аврал, ні якого свята.
Наивная Хо• 22 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Аналогично, причем в том же году. Мне было 24 года. Я вообще никогда не слышала о таком празднике.