Козачка• 22 ноября 2024
Бьюти бокс из Брокарда
Вчера прочитала темку про бокс 13 поздно, все уже были раскуплены. До войны часто заказывала их. Моя мечта был - Beauty Box #9 2021 от Payot , его тогда тоже купить не успела. У меня вопрос к тем, кто в теме были похожие боксы в последнее время, как в 2021 или все уже намного скромнее? И в каких числах они появляются, как правило? Раньше было в последних числах месяца вроде.
Будем тут все вместе новогодний бокс от Брокарда ждать тогда)
НеГолосую• 22 ноября 2024
ТаЕщеОптимистка• 22 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
Надіюсь видно?)))
По кодам при заказе ещё доп.подарки с косметичками, при первом заказе отдельный подарок и так далее. Кто кто, а Кларанс высылает больше подарков чем сам заказ)))))
Аноним с кешбеком• 22 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Є там якісь нюанси по замовлнню ? З Сша замовляєте ?
Козачка
• 22 ноября 2024
Ответ дляАкукарача
у меня был этот бокс от Payot
И как он вам в деле?
Астоновитесь!• 22 ноября 2024
Ответ дляКозачка
И как он вам в деле?
В мене був. Мені чудово зайшов і креми всі використала, і масажером користувалась
ТаЕщеОптимистка• 22 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
З Німеччини, немає нюансів, нюанс лише замовляти в моменти коли працює декілька кодів
Акукарача• 22 ноября 2024
Ответ дляКозачка
И как он вам в деле?
Прям, что бы я помолодела до 30))- так нет)
Астоновитесь!• 22 ноября 2024
Ответ дляКозачка
И как он вам в деле?
Але направду кажучи. Особисто мені всі ці креми кларинс, пайот хороші. Але слабенькі.
Але і добре що є такі формати продуктів які дають зрозуміти чи варто віддати за крем 2000 чи ні.
Пробнічка на 1.5 мл замало
Свекруховна• 22 ноября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
мне тоже уже пришел, но заберу вечером я люблю всякие такие коробочки, на нотино в прошлом году классные были, в это один шлак
Не поняла, Вы купили этот шлак вчера?
Астоновитесь!• 22 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Не поняла, Вы купили этот шлак вчера?
І я купила цей шлак вчора🤩
Свекруховна• 22 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
І я купила цей шлак вчора🤩
Не ну она так написала
Астоновитесь!• 22 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
А что делать с этой сумочкой?
Для телефона. Зручно брати на прогулянку.
Астоновитесь!• 22 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Не ну она так написала
То вона писала про останні бокси на Нотіно. Вони дійсно настільки відстойні що висять в продажу по півроку
Мати тріля• 22 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Пробнічка на 1.5 мл замало
Не чекайте від кремів якогось дива. Його не буде навіть від кремів і за 5000. Вони просто попереджають старіння. А вже якщо є якісь зміни, то кремами їх не забрати
Мати тріля• 22 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
А что делать с этой сумочкой?
це сумка для телефону
Ксерокопия ночи• 22 ноября 2024
Я б купила бокс з Matis чи Arnaud, цікаво було б спробувати саме ці марки, але я не відстежую, може таке наповнення вже було.
Дружная семейка• 22 ноября 2024
Свекруховна• 22 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Ось забрала вже, відтінок блиску «не трендовий»))
Бледный?
Свекруховна• 22 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Что значит не трендовый?
Дружная семейка• 22 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Что значит не трендовый?
Та то я жартую, хтось просто писав вище, що там відтінок не трендовий типу, не знаю як це, хто взагалі слідує тим трендам))
Він з ніжною рожевинкою, на моїх губах майже непомітний відтінок
Язвочка• 22 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
а подарочек какой-то ещё положили?
Дружная семейка• 22 ноября 2024
Ответ дляЯзвочка
а подарочек какой-то ещё положили?
Так, Шисейдо крем мініатюра
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А з Німеччини в Україну везете Містом або ЮкрейнЕкспресом? просто ж пересилка з´їсть всю вигідність купівлі.
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯзвочка
а подарочек какой-то ещё положили?
а мені пробник Гот´єшного Скандалу. Лалік був у боксі? Як ні, що ще його.
Язвочка• 24 ноября 2024
Ответ дляМарічка
Лалік у боксі мені теж Скандал