хутряна володарка• 22 ноября 2024
Понравился бы вам подарок из Авроры?
Есть всего 500 грн. Не пишите, что лучше ничего не дарить. Что можно подарить на эту сумму? Если взять в Авроре всякие новогодние украшения, приятно будет?
БезПаспортаНеПродаю• 22 ноября 2024
Краще коробку цукерок , шампанське і шкарпетки новорічні
ЗавЛабСнаб• 22 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Краще одну новорічну іграшку зі скла
И куда ее приткнуть?
Все будет, но потом• 22 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
+
Потринділиця• 22 ноября 2024
Миллениалка• 22 ноября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
И куда ее приткнуть?
Туди ж куди непотріб з Авори(
Иванка Бур• 22 ноября 2024
Ми ж не знаємо смаків людини, якій ви це збираєтеся дарувати.
Я, наприклад, не зраділа б саме новорічним прикрасам, для мене це дешевий хлам. Але зраділа б посуду, наприклад новорічним тарілкам/чашкам з аврори.
Мені дарували набір для алмазної мозаїки, такі і в аврорі є, то от їх я не люблю. Але якісний набір для вишивки в одному з магазинів аврори купила. І зраділа б всіляким блокнотам, записникам, корзині-органайзеру.
Ще вічний календар купила в аврорі, з дерева і в білому кольору, стоїть на робочому столі, дату щодня змінюю, прямо найкорисніша для мене дрібниця з аврори.
ЗавЛабСнаб• 22 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Туди ж куди непотріб з Авори(
В Авроре есть красивая новогодняя посуда,правда дорогая,на 500 не разгонишься.
Столічна штучка• 22 ноября 2024
Купите уж тогда в юске что то новогоднее. Хоть качество получше будет. Можно и онлайн заказать
Не їм після шостої• 22 ноября 2024
Я б була рада чомусь із Аврори, але не новорічній мішурі. Там посуд класний, я за цей рік оновила собі тарілки. Гарні салатнички, різні пляшки для олії, спреї для олії/оцту, цукорниці красиві, блюда. От якомусь посуду, чи приблудам для кухні зраділа б.
ЗавЛабСнаб• 22 ноября 2024
Ответ дляanikeeva
А я вчора в Аврорі купила іграшкову ялинку,співає Jingle bells і повторює слова,як кіт Том.сьогодні показала на роботі))) вже четверо з задоволенням придбали на перерві.десь до 400 грн
Мне тоже такое надо.
Не їм після шостої• 22 ноября 2024
Ответ дляanikeeva
ООО,я це весь день сьогодні чую))
Покажіть, будь ласка, ялинку. Не бачила у нас такої.
Миллениалка• 22 ноября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Гарий новорічний посуд в Аврорі не продають
ЗавЛабСнаб• 22 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Продают.
Тракторні війська• 22 ноября 2024
Я бы хотела получить хороший парфюм , но он стоит не дёшево.
Для меня лучше деньги.
Сладкого не ем , посуды у меня море .
Ёлочные игрушки так же мне не нужны.
Третий год подряд ставлю маленькую ёлочку .
Для меня лучше деньги.
Сладкого не ем , посуды у меня море .
Ёлочные игрушки так же мне не нужны.
Не їм після шостої• 22 ноября 2024
Ответ дляanikeeva
Зараз не вдома,є тільки відео з дитиною.але вона легко знаходиться Ялинка з Аврори.тільки там вона без гітари.
Дякую, пошукаю.
Удальонка• 22 ноября 2024
Ответ дляanikeeva
С этими елками уже все натанцевались и напелись в прошлом году.
Удальонка• 22 ноября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Вот это чудо-чудное.
У нас вчера полно их было.
Вумна, аж страшно• 22 ноября 2024
Это на новый год подарок? Или на какой праздник?
Я последние года принимаю деньги. Самое лучшее пожелание потрать как посчитаешь нужным . Я потом человеку говорю что купила)
НеГолосую• 22 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
На розетке акция, мне кажется такое приятнее получить будет
Це тож, якщо слодичі людина любить,я такий набір буду рік їсти