Вишнёвая Леди• 07 марта 2014
ДН в чоловіка, що приготувати?
Дівчатка, в мене паніка! в понеділок в чоловіка день народження, що пиготувати незнаю...(( Потрібно фуршетний стіл, на роботу( працює зав. кафедри в університеті)
розраховую на суму до 1000 грн, крім випивки.Вже купили.
Ушла и Пришла• 07 марта 2014
Сделайте разных канапешек и мелкой закуски на шпажках ( оливка , кубик сыра , маринованый грибок.)
какой город, ВУЗ, количество приглашенных на фуршет? у нас например есть в универе столовая, заказываем постоянно там, очень вкусно, красино, цена приемлимая(например разные закусочные пирожки с мясом, печенкой, брынзой и т.д., разные салатики в корзинках,мясо по французски, рыбка в кляре овощную и фруктовую нарезки можно сделать самим)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 марта 2014
у мене брав вчора: сирна, мясна нарізка, мідії копчені, оселедець(брала магазинний, потім чистила від шкіри та кісток пересипала італійськими спеціями, додала олії та свіжевижатого соку грейпфруту), імбир маринований, два салати(перший курка=ананас і т.д, другий: варена морська капуста(купую суху на кідстафі)+варений буряк+гриби варені на пароварці+соняшникове насіння+оливкова олія+сванська сіль).запечена скумюрія фарширована чорносливом, смажені пиріжки з горохом, цукерки рошен(ті що з желейною прослойкою) в асортименті. Мясного майже не було бо багато з його колег постують
Marika2012• 08 марта 2014
Ответ дляУшла и Пришла
Вот вам для вдохновения
ой просто обожнюю фарширований перець