Липка-прилипка• 23 ноября 2024
Хто в жінки має бути на першому місці, батьки чи чоловік?
Липка-прилипка
• 23 ноября 2024
Ответ дляВикупана
Вона сама має бути в себе на першому місці
А в чоловіка тоді хто має бути на першому місці?
Не стесняюсь• 23 ноября 2024
Ответ дляВикупана
А кроме себя?
годовасик• 23 ноября 2024
на перщому завжди сама в себе. на другому чловiк, на третьому дiти, а батьки то 4
Санька-4b93• 23 ноября 2024
Ответ дляВикупана
Много +++Автор, что за странный вопрос?
Дюймовочка• 23 ноября 2024
Чоловік. Вони сімʼя, відрізаний ломоть. Батьки повинні змиритися. Допомогати потрібно, але своя сімʼя на першому місці
Викупана• 23 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
І в чоловіка він має бути по чесному, але мона і жінку поставити
бифидобактерияЖоржик• 23 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
У любой нормальной женщины на первом месте кот.
це у самотньої)))
Викупана• 23 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
А кроме себя?
Потім чоловік, якщо він гідний цього, діти, батьки
Липка-прилипка
• 23 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Много +++Автор, что за странный вопрос?
Ну почему странный, все женщины говорят что у мужчины на первом месте должна быть жена, а потом родители. А я решила спросить как женщины ,считают по поводу женщин ,кто у них должен быть на первом месте , точнее у нас.
Пи Пи Пилюля• 23 ноября 2024
Жінка завжди має себе ставити на перше місце. Батьків може не стати, чоловіків може бути безліч, діти виростуть і підуть у самостійне життя. Тому себе завжди треба ставити вище за всіх.
Тріль підпільний• 23 ноября 2024
У мене діти на першому.
Потім я і чоловік. Хто вище не можу сказати
Потім батьки.
бифидобактерияЖоржик• 23 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
У жінки чоловік, у чоловіка жінка.
Принцепесочка• 23 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Кожний виражає свою думку
Дети, потом родители, потом муж, а вообще очень странный вопрос, что значит на первом месте? Если будут тонуть, кого первым спасете??
Удальонка• 23 ноября 2024
Дети
Кто там налепил дизайк уже. Дети, потому что это инстинкт- защитить потомство. И можете спорить сколько угодно, против природы не попрешь
Санька-4b93• 23 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я не очень понимаю расстановку по местам. Что это подразумевает под собой? Отдавать все деньги, время, сутками сидеть смотреть на того кто на первом месте?
Жизнь она разнообразная, и в определенные периоды у женщины в приоритете дети, потом родителям постаревшим больше внимания потребуется. А потом все отойдут . И? Ее жизнь окончена или кого надо на возводить на пьедестал?
Зубожиння• 23 ноября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Муж, иначе зачем вообще тогда создавать свою семью?
Вподобайден• 23 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Дружина, теща з тестем, потім діти, потім він сам, але його батьки в цій схемі не беруть участь, то вже далекі родичі після весілля.