🔥 Тепер офіційно: Україна може бити по рф французькими ракетами великої дальності, – глава МЗС Франції.
Немає жодних червоних ліній. Жан-Ноель Барро також зазначив, що можливість участі військ Франції у бою НЕ виключається.
А шо так
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Блєфують. А нам відгрібати. Ну подивимся. Але я би на французів не надіялась
Партнери у нас канєшно...
Пипець, ви цікавий персонаж. Не допомагають партнери - пі.араси, допомагають - теж такі ж 😀
Ответ дляСтрекоза любви
Вони не допомагають коли потрібно і тим чим потрібно
І допомагають коли їм в сраку півень клюнув .Для нас в цьому нічого хорошого
Вони думають тільки про себе
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вони думають тільки про себе
Краще пізно, ніж ніколи. Мені здається, що це зрозуміло всім.
І, так, кожна країна думає в першу чергу про свої інтереси.
Ответ дляСтрекоза любви
Шо іменно? Дальні удари вже давно наносяться . Їхні дозволи особливо нічого не міняють. Ще залежить скільки ракет дадуть - як завжди, каплю
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Слухайте, а можливо варто трохи подумати, якщо це нічого не змінює, то чому така яскрава реакція пуйла?
Як буде час, поміркуйте.
Маска-0b9f• 23 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Бывают исключения.Это наша страна.
БрЮнЕтОчКа77777• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вони думають тільки про себе
Почему два года не помогали а тут вдруг проснулись.
И не по Франции в ответ полетят ракеты. Поэтому смелые.
Ответ дляСтрекоза любви
Як буде час, поміркуйте.
Я в цьому плані більше зраділа передачі протипіхотних мін
Нарешті!
А не цим дальнобійним ударам, які і так наносяться давно.
Нарешті!
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Бо він має показати реакцію на свою публіку недоразвитих мавп, яким впарюють що ната хоче знищити росію
Ой, тоді вибачте, удаляюся. Аргументи ваші напрочуд переконливі. І риторика дивна, насправді.
Ответ дляСтрекоза любви
Поки ці думають за удари вглиб три роки, росіяни вже засилають Герані із шрапнеллю, постійно їх модернізують. А ці все чешуть жопу зі своїми технологіями 80 х років
frumoasa17• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Та того шо ці наші партнери ще ті пізд-боли. Кім чен ин он не п-здить, просто дає шо треба, коли треба і скільки треба
Тому що х@йло не просить, а купує або обмінює. Це інший рівень взаємодії.
frumoasa17• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не хтів би кім чен ин, хєр би шо путін у нього купив. Ше один провалений западом фронт
А він хоче, тому що йому потрібна жрачка, технології, зброя, гроші. Пропонувала б Україна гроші за зброю, то і теж розмова була б інша.
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так, на жаль, процеси повільні. Мені б дуже хотілося, щоб це було швидше. Але ви маєте розуміти, вже навіть «найтемніші» знають, що ця війна, в якій ми не вирішуємо багато. Але, Слава Богу, щоб прийшов час, і деякі країни як Франція Британія, сподіваюся після приходу Мерца замість Шольца в Німеччині будуть і стають більш рішучими.
Ответ дляfrumoasa17
Та ви шо. А то трамп йому не предлагав. І ходив кім свого часу у дольче габанна. І невідомо ще які плюшки получав. Але ж захід то все дає з лицем білого хазяїна над нерозумними аборигенами і на фоні Бореля який розказує що Європа то сад, оточений напів дикими племенами, то хто з цими снобами захоче співпрацювати. Кім же не із підворотні, освіту західну отримав, певно знає, яким його малюють в західних змі
Ответ дляСтрекоза любви
Ніт. Вони не тому активізувалися, підказує мені шось
То якийсь інший півень їх вклюнув
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
То якийсь інший півень їх вклюнув
Півні і конспірологія - потужні аргументи 😀
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Нічого смішного і хорошого для нас
Автор, ваші теми всі пронизані тим, що нічого хорошого нас не чекає. От кожна.
І яка б новина не була для нас обʼєктивно хороша, чи обʼєктивно погана у вас налаштування системи одні - все пропало. Тому вести з вами якийсь діалог марна справа, адже ваші аргументи на рівні «я так бачу, я так відчуваю». Безумовно, це ваше бачення і воно має право на існування, але якщо ви намагаєтесь переконати більшість в цьому, то наводьте аргументи, щоб можна було погоджуватися, якось вважати, що ваша думка має підґрунтя, а не тільки заснована на емоціях.
Я видаляюся з діалогу, адйос амігос!