Краля-Галя• Изменено 23 ноября 2024
Що Ви думаєте про людей, в яких мало одягу?
Я більше десяти років - самозайнята людина. Ні в які колективи на постійній основі не ходила, ніде мене кожен день не бачили так скажімо повністю (садок, школа у куртці відвела/забрала).
Зараз виїхали за кордон, кожен день відвідую мовні курси. Мені мого одягу ці всі роки було достатньо , але зараз зрозуміла, що його дуже мало (зараз це буквально двоє джинсів одного тону і три кофти). Все сучасне, але ж вибір невеликий.
Піду на днях по магазинах.
Цікаво, що Ви думаєте про людей, які через день приходять в однаковому? Ви вважаєте їх бідними/пофігістами? Чи якось інакше думаєте про них?
За «кожен робить так, як вважає за потрібне» я розумію, але підсвідомо так чи інакше люди дивляться і оцінюють, складають власну думку в голові.
Піду на днях по магазинах.
Ло Шарик• 23 ноября 2024
У вас одежды больше, чем у меня) Я переселенка, но внутри страны. Одни джинсы, одни тёплые штаны на зиму, шорты на лето. Три футболки, флиска. Работаю удалённо, так что хватает. Ну и понятно, что это не только выбор, но и вынужденная, ситуация. Впрочем, мне в офис хватало набора типа вашего. Лишь бы успевать постирать и высушить.
Ответ дляMs. Сама прямота
Зараз є багато сімей які лишилися без одягу. Звісно сукні їм не треба, в містечку для переселенців корпоратив навряд святкуватимуть. А от джинси, худи, спортивні костюми їм дуже треба. Завозила минулого тижня, були дуже вдячні.
Я не знаю в Києві таких людей, плюс як правило хочуть більші розміри, а не С, ну і шовкову спідницю, двічі вдіту сукню з тонкої шерсті, яка до розпродажу коштувала 300 дол (не вечірню), їм зазвичай нема куди.
Мелочунь• 23 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
И я даже не замечу, если кто-то ходит в одном и том же.
+1 и никогда не замечала. Даже не вспомню сейчас в чем были одеты вчера две коллеги с которыми сидим в одном кабинете
Щось не спиться• 23 ноября 2024
Люблю мінімалізм в речах, меблях, інтер´єрі. Але мені подобаються стильні дівчата, які красиво виглядають і різноманітно одягаються. Але як для себе, я такою бути не можу. Мене починають дратувати зайві речі.
Смайликівна• 23 ноября 2024
А у меня куча вещей,очень люблю платья серьги,очки, купальников штук 30, но никого не осуждаю. Каждый живёт,как хочет
Сколько_мне_лет?• 23 ноября 2024
Я люблю одяг, але мені байдуже, як одягаються інші, аби не було неприємних запахів.
Ms. Сама прямота• 23 ноября 2024
Ответ дляT_Sp
Якраз там більше худих, ніж повних. Але так, шовкову спідницю їм не треба. Я теж не знала, їздила по роботі за місто і побачила це містечко, це біль. Тому знайшла волонтерів, передала одяг і продукти
Чим менше одягу, тим воно швидше зношується, часто прати, постійне прання ( а як по кольорах збирати, хіба в ручну). Для тих, хто мало буває на людях і колективах як варіант може бути. Особливо, якщо ставиться ціль, збирати, економити, жити мінімумом... Але все це загиби , і ніколи не є корисно. Не знаю як інші, але я замічаю, що носиться один і той же одяг ( особливо, якщо типовий купити такий складно), мені все рівно. Але я б не могла, бо це дуже скучно.
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну вот а в мене 1-2 худі, які ношу сама» «улитітарного» одягу, в якому зручно в маршрутці й не потребує додаткових деталей для «луку» вкрай мало.
Невгамовна шахиня• 23 ноября 2024
Я за границей с начала войны и уже не обращаю внимания, что на людях одето, только, если что-то совсем вау могу задержать взгляд.
У меня тоже мало одежды и меня это не парит совсем.
Интимная• 23 ноября 2024
Думаю что молодцы. Постигли дзен, и им не хочется постоянно покупать новое шмотье. А все что есть, устраивает и нравится как сидит.
Мрію про космос• 23 ноября 2024
Ответ дляT_Sp
Я б їм могла позаздрити - в мене реально забиті шафа і кладова, лежить роками часто з бірками, но шопінг мені піднімає настрій, куди потім то все якісне й дороге до знижок - хз
Продавать)
Одні думки• 23 ноября 2024
если летом в одной одежде, обращаю вниманию на свежесть общего вида, сомневаюсь что у человека 5 одинаковsх футболок
Баба Йога• 23 ноября 2024
Думаю, що гарно можуть планувати свої потреби в одязі. Я люблю наряджатися, куча одягу та взуття, але це травма дитинства: 1 штани, 2 светра та 1 сапоги на 2 роки. Ясно, що куртка, шапка, рукавички - все було по 1 шт
Аноним с кешбеком• 23 ноября 2024
У меня мало одежды очень. Хожу в одном и том же. Меня не парит. Если кто-то беспокоится обо мне,то я об этом не знаю.
У девочки на работе хорошая фигура и очень много одежды, т.е. по несколько осенних курток, зимних ботинок и т.д., но она одевается очень безвкусно,как то по колхозному что ли.
Так что наличие большого количества одежды ни о чем не говорит,также как и минимальное ее количество
Аноним с кешбеком• 23 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Аналогічно
Холодная каша• 23 ноября 2024
Ну… у моего мужа доход более 10 тыс уе. Он круглый год может возить детей в школу в одной одежде)
кому как нравится тот так и ходит…
Капитошечка• 23 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я думаю,що від них негарно пахне
Ще кілька років тому теж так подумала б, але зараз наявність сушильних машин дозволяє вирішити проблему.
Кили и Манджаро• 23 ноября 2024
Ответ дляКапитошечка
Якщо у людини немає коштів на одяг, то про яку сушильну машину можна говорити
Капитошечка• 23 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так не обов´язково справа в коштах чи бідності.
Існують цілком заможні мінімалісти, яким просто не потрібно багато одягу.
Загалом по вигляду легко відрізнити чи людина через бідність носить умовно 1 светр щодня впродовж років, чи людина заможна, одяг дорогий, але його мінімум.
Кумедний ґудзик• 23 ноября 2024
У меня муж любит, чтобы было мало одежды. Когда что-то изнашивается, покупает такое же или идентичное. Ничего ему не покупаю без его ведома, он любит минимализм, я уважаю его вкусы)
У меня одежды больше, но тоже не тонна.
жінка незаміжня• 23 ноября 2024
Я сиджу вдома, в мене мало одягу, а чоловіку постійно замовлю нові худі, світшоти, футболки, кросівки, купа штанів, на офіс в одному й тому двічі не ходить, кожен день свіжий верх.
Свій варік• 24 ноября 2024
А я поменяла работу и отпала необходимость в официальном стиле. И я кайфую от флисовых костюмов, джинсов и хб футболок/лонгсливов. У меня их не много, но другая одежда вся мне неинтересна. Дома стиральная и сушильная машина, поэтому завтра могу надеть на работу то же, что и сегодня надевала, но постиранное. И мне без разницы, как это выглядит.