Мадам Тю-лю-лю• 24 ноября 2024

Девочки, выгнали из квартиры собственник, в одном халате и тапках.

Ночую на лестнице, кто-то может со мной пообщаться по тлф, у меня Киевстар, я напишу номер. Ничего не прошу, на душе очень тяжело. Ничего не дали взять их личных вещей вообще. Телефон чудом оказался в руке. Он старый очень, печатать не могу. Самые плохие мысли. Поговорите со мною, пожалуйста!
Кокосиха• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Я чекаю на відповідь автора у приватні, вона не в мережі.
Тому ваше ’БИ’ актуальне для вас особисто і інших ваших однодумців, які під мікроскопом розглядають кількість поверхів в будинку, консьєржа, сусідів, а чому автор не платила, але жодна не зняла слухавку і не спитала чим може допомогти. Не кажучи вже про більш суттєву допомогу.
А, забула про ’благодєтєлєй наших’, які ’готові’ послухати автора (не плутати з допомогти) за донат у 500грн... На цьому все.
Хто б сумнівався
лаМпочка• 24 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Нарешті хтось це озвучив. Я теж не бачу сенсу дзвонити чужій людині у такому дивному стані і сумнівних обставинах. Грошей в мене немає, щоб допомогти, а слухати розмови і, мабуть, підтримувати не маю ні відповідної компетенції, ні моральних сил.
Тому взагалі не розумію претензій «європейок»
Ну , не всі ’ європейки’ такі, я теж майже в Європі, але пропонувала свою поміч людині без українського оператора, яка ДУЖЕ хотіла допомогти автору, але в неї не складалось.То оператор 2 євро за хвилину, то Viber за 60 євро.В мене Київстар, 250 грн.місяць, говори скільки хочеш.
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Зачем? Я не бравирую тут своей а-ля помощью. Так что будем мониторить именно Вас, совпали ли ваши пламенные речи с действительностью
Удалено администрацией...
Бесбардак• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
Не всю тему читала, але хіба автор просила грошей? Чи просто поговорити по телефону?
Ух яка ж Я• 24 ноября 2024
Ответ дляКозачка
А что там странного?
Человек проговаривает горе. Она сирота, любила мужа. Он умер.
Інфантильність, нав´язливість і дуже сильна багатослівність не по ділу. Ну і в цій темі вже декілька разів підтвердили, що людина не зовсім адекватна.
Козачка• 24 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Нечесе

Советчицы уже прикопались к тому как человек после похорон пишет
Ловлю капці• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
Всіх підсаджую• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
причем тут трусы? если на этом номере вся жизнь и все контакты. если многие его знают. с какой целью мне нужна новая симкарта? я купила европейскую только для банка и страховки. обслуживание украинской карты в 3 раза дешевле, 175 грн.
Шось там з деякими роблять в тих закордонах 😅😅 ’труси’. Придумала ж таке
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Автор не просила, вона благала поговорити. Але ж очевидно, що людина яка залишилися в чому була в мороз на вулиці має купити за щось одяг, їжу, десь жити. Для мене це взагалі ситуація страшний сюр якийсь... В її ситуації потрібні гроші, це очевидно.
Кокосиха• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Не забудьте скинути автору скрін вашої допомоги від 500 грн, коли будете цікавитися... Саме стільки тут назвали за ціну ’дзвінка’. Потім відпишитеся у цій темі, буду чекати. Хоч так допоможемо автору )
На відміну від вас, автор посту нічого не обіцяв автору теми, нє?
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Це означає, що можна дати людині замерзнути на вулиці? Люди, агов, що з вами?...
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляКозачка
В этой теме она не выходит на связь
Телефон отключён
Может заряд батареи закончился.
Там все розмивчато• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
А почему для вас 1 евро дорого, а для остальных это должны быть мелочи?
Ловлю капці• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
А хто вже мерзне на вулиці? Ви?
Бесбардак• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
І що зробили ви? Запропонували завідомо нездійсненну допомогу
Шопингмонстр• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Она не на улице, а в парадном. На первом этаже есть помещение консьержа с обогревом, туалетом и водой. Не нужно делать такую драму на ровном месте
Смажена полуничка• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
Слухайте! Ви ж поїхали?
У вас пуста хата стоїть!
Автору жити немає де! Що їй ті розмови!
Пустіть її до себе. Хай живе безкоштовно!
А то її якась скотиняка вигнала за таке!
А ви не така! Правда??
Ух яка ж Я• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
До чого це? Я хіба господар квартири, звідки її виселили чи закликаю порадниць не допомагати?Не давайте, допоможіть не замерзнути, я лише за
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ви напевно не помітили, що ця ’людина’ не маючи наміру допомогти автору теми, зібралася вимагати звіт про отриману від інших допомогу....
Ловлю капці• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
І шо, страшно Вам стало, да?)))
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Поясніть ’1 євро дорого’? Ви про що?
Фенте Фря• 24 ноября 2024
Ответ дляКозачка
В этой теме она не выходит на связь
Телефон отключён
Ничего, когда она включит и перезвонит вам то узнаете почем в Одессе рубероид
Кокосиха• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Це моя проблема. Якщо я пропоную, значить можу вирішити цю проблему без проблем)
Автор врятована, розходимось
Всіх підсаджую• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Слухайте, вам хто в Україні реально не соромно? Людина цілу ніч просить про допомогу, купа тьоток з України, навіть є з сусіднього будинку, і жодна не подзвонила. Зате 10 сторінок обговорювали консьєржів та скільки поверхів в будинку.
Реально, нічого людського не залишилося.
І отут я охрєнєла 🙄))
Тень льва• 24 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Слухайте! Ви ж поїхали?
У вас пуста хата стоїть!
Автору жити немає де! Що їй ті розмови!
А ви не така! Правда??
Боюся, що сім´я, яка вже безкоштовно за комунальні живе зараз у моїй квартирі буде проти)
А що там по вам особисто? А іншим дописувачам у цій темі? Хтось допоможе співвітчизниці чи як завжди ваша ’допомога’ закінчиться на обгаджуванні тих, хто хоч щось пропонує?
лаМпочка• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Напишіть будь ласка, як. Можливо ця інформація допоможе іншим.
Бабуся Бетман• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Вы неадекватная?)
Там в парадном тепло.
Не надо этих манипуляций)
Прям оставили человека на морозе на улице.
Её, всего лишь, выставили за дверь за её действия.
Прям на севере сидит автор и замерзает.
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Але ж за словами автора двічі приїздила поліція,яку вона викликала.Невже не можна було попросити,щоб вони відвезли її у антикризовий центр,який саме існує для таких випадків?
Бесбардак• 24 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Вы неадекватная?)
Там в парадном тепло.
Не надо этих манипуляций)
Прям на севере сидит автор и замерзает.
А тінь льва просто написала в лічку і вже пів дня вигулює біле пальто не забуваючи поливати брудом українців
Бабуся Бетман• 24 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Точно нимб над головой.
Как же вы дожили до своих лет, да ещё и с квартирой?))))