Мозговая пилочка• 24 ноября 2024

Хто займається спортом, підкажіть по крепатурі?

Підключила заняття спортом по онлайн-тренуванням. Після двох занять дуже сильно боліло все, аж боляче ходити було. Сьогодні вже легше, але ще трохи болить. Скажіть, коли краще проводити наступні тренування? Коли повністю біль мине чи вже можна?
Крим мій• 24 ноября 2024
Через день, чекати не треба
Міряю від одиниці• 24 ноября 2024
Можно
Но обязательно разминка перед занятиями.
ОбережнаЯ• 24 ноября 2024
После занятий наоборот легче станет, не забывайте растягиваться до и после тренировки
Кошка Мурка• 24 ноября 2024
вы вероятно неправильно упражнения делаете
новичку лучше під наглчдом заниматься
Шальная коклетка• 24 ноября 2024
Уже можно, большие мышцы ноги и спина требуют длительного отдыха, 3-4 дня, остальным достаточно 1-2.
Т.е. тренировка на ноги понедельник, четверг. На руки, прес, через день.