Снегопадка• 24 ноября 2024

Чи потрібно змушувати дитину ходити на гуртки?

бачите в них користь?
Бла бла бла• 24 ноября 2024
Дитина повинна цим «горіти».
Син з першого класу ходив на футбол, кудо, хортинг, якась творчість.
Зупинились на футболі.
Зараз йому 13.
У нас турніри в Києві, виїзди в інші міста, тренування. У вільний час вони також постійно в футбол на штучних полях грають. Не курять, не вживають спиртне.
70% однокласників курять, прямо на перервах в туалеті. Запаху немає. І це у всіх гарні сімʼї. Київ.
Дітям в передпубертатному та в підлітковому періоді важливо чимось цікавим займатись, щоб не лізли у всяку дурню.
Котя_люлю• 24 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Мені басейн не можна по показанням лікарів. А це єдине місце куди можна разом.
Зрозуміло що якщо не в мікрорайоні, то потрібно возити. Правда де знайти гуртки після 19-20-ї вечора?

Біля дому є танці сучасні, акробатика - туди ходила, хіп-хоп, теквондо, дзюдо, волейбол, баскетбол (сюди не беруть за віком і зростом), футбол.
Все інше далеко. Немає жодного виду куди б хотіла.

Ходить на вокал залюбки - це зараз єдиний гурток. Малювання, театральний, хенд-мейд кинула. Але вони для спини все одно ніяким боком.

Виходить, що для неї я гарна мама, з якою можна поговорити і домовитись, яка не заставляє. А з іншого боку погана, бо це відображається на здоров´ї. І я ж розумію, які наслідки можуть бути. А вона ні
Ну я ходжу,басейн до 21.30.Ну,в 21 вже просять помалу збиратися.спортлайф
Послушная• 24 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Спортлвйф не підходить, бо потрібно, щоб і у батьків був абонемент. Я писала - мені не можна басейн.
Чоловік військовий, вдома рідко.

Є басейн не дуже далеко, там можна з тренером, але в робочий час. І донька все одно не хоче.
Саме басейн не хоче, бо не любить прохолодну воду (мерзляк), не хоче потім сушити довге волосся, і саме плавання їй не цікаве. Цей басейн, що я знайшла - з теплою водою, але все одно проти. Для неї це 40-50 хвилин ’тупо стирчати у воді’. Вона навіть митись не любить, в ванну загоняю силком.
Крем для арбуза• 24 ноября 2024
Можливо люди різні, але я вдячна що батьки мене водили в безліч гуртків. Згодом я обрала музику і спорт. Дуже допомагає мені в житті. Це великий досвід, зміна характеру, та й просто змогла побачити половину колишньої великої країни. Це самі теплі згадки з дитинства - скільки ми об´їздили разом з друзями..
І ще такий момент. Маю племінницю 16 років. І от вона мені жалілася, що батьки нікуди її не водили.Всі кудись ходили, а їй лише англійська і математика. Заздрить своїм одноліткам, що ходили в різні спортивні або музичні гуртки. Але я їй нагадала, що я їй сама багато разів пропонувала-а вона тоді була проти. Тепер каже - треба було силою відвести. Я була мала-дурна. І нічого не розуміла(.
Анонім Секретар• 24 ноября 2024
Прям зовсім нічого не цікавить? Кума сину сказала, що якщо він ходе на футбол, то відвідує англ.