Для драки• 25 ноября 2024
Пуховик пальто GAP
Дівчата, чи тепле пальто синтепонове зимове геп цьогорічної колекції? Мала колись, років 5 тому зимове пальто, то не сказала б, що дуже тепле. Розглядаю як варіант, може хтось вже купив і вигуляв) Дякую за відповіді!
КрестьянинДиор• 25 ноября 2024
Пуховик не может быть на синтепоне, от слова пух пуховик, на синтепоне это куртка
Для драки
• 25 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
яка різниця, так звикли всі називати. тим більше є штучних пух