Дівчата, хочу чоловіку зробити подарунок на Новий рік знайшла кардиган але ціна не очень , можливо хтось дивився ціни по цьому бренду і знає коли у них хороші знижки підкажіть будь-ласка.
Я когда увидела этот пост https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3619614, сказала парню, он закупился и потом через новую почту оформил доставку. Зайдите на сайт американский или британский, там могут быть скидки на чёрную пятницу и будет выгодней заказать оттуда
Ответ дляНевісточка ж
Знижки в грудні.
І решти на манікюр вистачить
Це чоловіка лапа 🤭
Невісточка ж• 25 ноября 2024
Ответ дляJulia-9d08
Це чоловіка лапа 🤭
А я так і подумала.
’’знайшла кардиган але ціна’’