БеллаДонна• 25 ноября 2024

Когда откроют воздушное пространство

Вы не боитесь сразу летать из Украины ? Мы с мужем решили, что первый год точно будем летать из ближнего зарубежья.
Фіфачка• 25 ноября 2024
Смешно. А мужа кто выпустит?
палка-копалка• 25 ноября 2024
Я полечу з України, коли відкриють❤️
Марічка• 25 ноября 2024
Бог вам в помощь
Все, закрывайте тему , вы для себя все решили
автор БеллаДонна • 25 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Смешно. А мужа кто выпустит?
Муж и сейчас выездной
Котики-муркотики• 25 ноября 2024
Началось … в колхозе утро 🤦‍♀️
Міняйловна• 25 ноября 2024
Хтрошо, что вас только это беспокоит... у большинства другие проблемы
Мрію про пончик• 25 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Муж и сейчас выездной
И зачем вы дразните не выездных?
Пуки-куки• 25 ноября 2024
Оно и так открыто. Вон шахеды летят.
Хата на мати• 25 ноября 2024
Вы хотите с самолётом упасть?
Хата на мати• 25 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я полечу з України, коли відкриють❤️
Туристом))
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Тут би спочатку вижити. А ви про «літати»
Морковку дай• 25 ноября 2024
Дожить бы до того времени.
Xвостокрутелка• 25 ноября 2024
Мені і з Жешува близько літати. Вже звикла
Анти-анонім• 25 ноября 2024
Ответ дляМрію про пончик
И зачем вы дразните не выездных?
Для этого и тема.
Анти-анонім• 25 ноября 2024
Перелеты откроют не раньше чем откроют границы для всех.
Цирк на дроті• 25 ноября 2024
Сейчас кацапы всем устроят, с терактами на самолётах. DHL это было для разогрева и предупреждения. Доумилялась Европа ’загадочно русской душе’
Мрію про пончик• 25 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Для этого и тема.
Я забыла, это же советчица
Chaterbox• 25 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
На жаль
Стурбованість вона така
Банка з медом• 25 ноября 2024
Это после 2030 года ? Ну-ну …
Кондуктор автобуса• 25 ноября 2024
Спочатку ’ходити’ навчіться...
Літати вони надумали
Lydmila408• 25 ноября 2024
Чоловіки з гарною пенсією 60+ будуть літати...що б на літак грошей вистачило..
Всі інші:одним не по карману,других не пустять в літак .
Физрукая• 25 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А що Європа повинна зробити? Війну оголосити, послати своїх людей воювати, конкретно що?
КонФФетОшка• 25 ноября 2024
Коли ви підете служите
Коварная Зая• 25 ноября 2024
Ответ дляМрію про пончик
И зачем вы дразните не выездных?
у меня такое впечатление. что тут все выездные псевдоинвалидоухаживатели, один мой лох
Мрію про пончик• 25 ноября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ваш лох не один, мы с вами
Кидстаффовна• 09 декабря 2024
В мене питаннячко- чим відрізняється залізничний вокзал від аеропорту?
Там менше людей?
Кидстаффовна• 09 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Вы хотите с самолётом упасть?
А яка різниця між літаком і потягом? Просто літак жалко, бо дорожчий?😅
І там, і там люди. І там, і там загинуть як дожене..
Я не можу зрозуміти, чому на вокзалі не страшно, а в аеропорту страшно?
Це як при ковіді- за продуктами можна без сертифікату про вакцинацію, а за шмотками ніззя
Хата на мати• 09 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
Повітряний простір закритий не просто так.Полетіли ви в літаку,хтось в іншому.Летять вони в українському небі.І тут Росія пускає ракети.ПВО починає їх збивати.В зону ураження попадає ваш літак,і ви летите на той світ.
Кидстаффовна• 09 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
А хіба немає можливості моніторити коли відбулися пуски ракет?
Літак не буде виходити на полосу доки є якась загроза. Тим більше, ракети і бпла залітають зі сходу, півночі і півдня. А літак вилітає , наприклад, з Івано-Франківська. Йому досить 10хвилин вилетіти з повітряного простору.
Хата на мати• 09 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ви точно в Україні знаходитесь? Кинджал заходить в повітряний простір України менше чим за хвилину. До Львова за 5 хв. Який пасажирський літак встигне втікати, і куди?
А балістика?
Яка страхова компанія буде страхувати літаки і людей?