Кицюююня• 26 ноября 2024
Ось так виглядає 90 грн і 40 хвилин часу
А ще 1 морквина велика і 1,5 столових ложок солі.
Кидстаффовна• 26 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
А как сделать как в магазине? Кислую кислую такую
Не мити коли зквасилась.
котопёс• 26 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
не красиво вообще
Морковка має бути рівномірно розподілена
оксюморон• 26 ноября 2024
Білий Лосик• 26 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
В магазине ядреная такая, а дома слегка кислая
У мене вдома така кислюча вийшла, що капець. Правда не знаю як, я її вперше робила. У мами якась не така була, хз. З´їли вже, треба нову ставити
Я не чарівниця вам• 26 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Ни разу там не была, поэтому не видела( но вообще это классно, когда шинкуют сразу
я брала там по 40 грн за кг, но это месяц назад, они одни там были с этой бандурой для нарезки и капуста у них красивая и белая, а так капуста паршивая в этом году уродила. Привезла я эту красоту свекрухе и попросила засолить просто с солью, так она мне 10кг капусты перевела каким-то своим рецептом с сахаром и водой, получилось нечто мягкое и вонючее.
Самый простой и верный способ- нашатковать, с морковкой или без, посолить, как на салат пожмякать хорошенько, чтоб сок пустила и плотно натрамбовать в банки, у меня всегда получается вкусная, а тут только деньги перевела и продукт.
оксюморон• 26 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
А як робили? Перетирали капусту з сіллю чи заливали розсолом?
Ашолюдискажуть• 26 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Спасибо, так и думала что добавляют что то
Дурню Вам написали. Ні з яким оцтом в магазині не роблять, а що вона у Вас вдома не надто кисла, то вона просто недокисає, холодно, може.
Яжбоматуся• 26 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Та вся підходить, крім ранньої. Зараз немає ранньої, а якщо десь і є, то ви її побачите.
Не скажіть, є зовсім невдалі сорти, агресор, наприклад, жилява, тверда, соку мало. А Білосніжка ідеальна для квашення.
Білий Лосик• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А при якій температурі ви її квасите?
Яжбоматуся• 26 ноября 2024
Ответ длякурасаны
У нас слизька капуста виходить( Не знаю, в чому проблема. Років 5 тому була нормальна.
Солі мало. Прям в ту, як є додаєте солі і слизота моментом сама пропадає, розсолу прозорий стає
Кукусик• 26 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А можно в лотке? Или не будет спрессована как надо?
Впо, нет никаких банок, разве что 0.5
Запхайте в 0,5, теж вийде, якщо рука у вас пролазить, то кулачком утрамбуйте, буде добре. Головне повітря випускайте 2 рази в день, поки вона кваситиметься, штрикайте її по всій довжині.
графиняВишенка• 26 ноября 2024
Ну а далі що, вона так просто в банках скваситься? Чи потрібно гніт класти? Сок буде стікати, банку в миску класти? При якій температурі квасити? Смердіти буде на всю хату?
графиняВишенка• 26 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Автор, здесь хвалиться нечем совершенно.
Порубано как на корм скоту.
Кому як подобається, не всі дрібну люблять, вона не хрустить так
Білий Лосик• 26 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
З розсолом, але без всякого оцту. І стояла у відносному теплі довго (градусів 20-22), чотири доби - потім по банкам розклала і в холодильник впихнула. Я взагалі не дуже, як воно кваситись має, знайшла якийсь рецепт на просторах інтернету, от щось вийшло. Буду ще експериментувати
Кицюююня
• 26 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Так, температура грає роль, у мами за 2 дні скисає, а в мене 4-5 стоїть доки смачна.
Кукусик• 26 ноября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Нічого вона не смердить, скваситься за 2-3 дні, головне плотно утрамбуйте в банки. І капусту беріть білу пласку, вона сочна і смачна буде. Тарілку можете підставити і проштрикуйте кожен день по всій довжині, щоб гази з неї виходили.
графиняВишенка• 26 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Фу, в магазинах несмачна, додадуть оцту, щоб кисліше було... домашня саме в кайф, в міру кисла і хрумка
оксюморон• 26 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Дякую. Я теж експериментую 🙂
Кицюююня
• 26 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Можливо рано в холодильник запхнули, або навпаки.
курасаны• 26 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Спробую. Дякую!
курасаны• 26 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Мало солі, або не та сіль.
Звичайна сіль, наче все, як завжди.
графиняВишенка• 26 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Я покупаю на рынке капусту, она там тонкая как ниточки
І м´яка.. суть в тому, щоб хрумка. Ниточки ніколи хрумкими не будуть. Кожному своє
Кукусик• 26 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я робила і з розсолом і просто квашену, то звичайна квашена мені смачніша, та що з розсолом мені все ж якась жорсткіша і по кислоті на смак не така здалася.
Из Виа-гры• 26 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
А моя?
Вчера сделала 🙂
У вас красива та апетитна.
Я також люблю моркви, як у вас, додавати.
В цьому році ще не робила.
курасаны• 26 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
У меня так бывало, если капуста не сочная. Может, и другие причины есть.
Зараз вона вся якась не соковита і тверда. Можливо й через це...
Яжбоматуся• 26 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Впо, нет никаких банок, разве что 0.5
Можна. Головне спочатку у великій ємності добре з сіллю перемішайте, трохи постоїть (2 години, або ніч) щоб сік пустила (але не жмакайте, як тряпки буде). Вона всядеться удвічі. Потім напихуйте, зверху марлю і гніт. Може ще верхом сік йти, то якийсь піддон придумати.і не забувати марлю промивати і дірочки робити)
Ума Палата• 26 ноября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Как раз ниточки на базаре хрустящие, а вот такая грубо покрошенная мягкая