АсобеннАя• 26 ноября 2024
Что делаете когда вам хреново?
Когда совсем плохо(не физически)?
Пуки-куки• 26 ноября 2024
Просто проживаю это, хандрю, валяюсь и привожу мысли в порядок. Потом встречаюсь с подругами.
Пэрисхилтонша• 27 ноября 2024
Занимаю себя работой, спорт залом, делами так, что на мысли времени нет. В этот период я все доделываю и берусь за то, что давно откладывала.
Я не в теме• 27 ноября 2024
Глажу кота, и сижу в нете. К сожелению я мнительная и часто себя настраиваю. Вот и сейчас жду приёма врача у которого давно не была (чувствую себя плохо), и уже завещание написала. Думаю что делать с котом..
Раньше ковырялась в саду
Міряно-переміряно• 27 ноября 2024
Кава, торт/шоколад, сон, якась рутинна робота до дому відволікає.
Указка• 27 ноября 2024
П´ю пиво, дивлюсь серіали на декілька сезонів, ходжу з одного кінця міста в інший. Назад їду, бо ноги не витримують туди й назад. До війни ходила стріляти з лука, або грати в пінг-понг, теж добре відволікає.
Оченьценная• 27 ноября 2024
Інколи, раніше робила собі на пів дня релакс: масочки, догляд за собою, ванна, чи просто фільм зі смаколиками. Але найкраще - це зміна обстановки, перезагрузка: нові місця, багато ходити, прокладати маршрути. Ніби втомився, але думками відпочив від всього.
Хоббі.
А ще, коли ти зайнятий: робота, діти, чоловік, хатні справи, друзі, гості, хоббі, поїздки, то насправді, нема коли дурним думкам в голову лізти. Просто втомився, ліг, відкрив не ТГ-новини, а книжку і на половині сторінки вирубився
Хоббі.
ОхиИВздохи• 27 ноября 2024
По опыту - только переключение внимания или сон. По магазинам пойти, уборка, чтение, общение, что угодно чтобы вы не думали о своем хреновом самочувствии
Доставучая• 27 ноября 2024
Музика. Пісні, які подобаються і надихають, переносять в інший вимір, відволікають від проблем і дають ковток свіжого повітря.