Пишу_граммотно!• 27 ноября 2024

Капсульна ендоскопія хто робив

Вітаю,хто робив капсульну ендоскопію? Чи не заміняє вона за інформативністю колоноскопію? Хто в темі?
Пургену мне• 27 ноября 2024
Це різні речі. Капсула для тонкого кишківника більше, просто проходить весь шлях. Колона це і забір гістології, і видалення поліпів одразу.
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Тонкий кишківник можна проглянути лише капсульною ендоскопією. Колоноскопія лише для товстого кишківника.
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Само собою. Можливо автор не хоче втручання і думає, що краще ковтати капсулу.
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Я б хотіла зробити, але дорого. Читала, що для інформативності потрібна двокамерна капсула.
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Дивлячись, які взагалі показання для втручання. Мені на цю тему багато чого цікавого розповідав знайомий гастроентеролог, заввіділення стаціонаром. Ендоскопічні методи теж несуть певні серйозні ризики, бо завжди є травматичними в тій чи іншій мірі, хто б з лікарів-дагностів і що б не розповідав.
Але коли потрібно якісне обстеження з гістологією, то тільки фгдс та колоно, це правда.
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Наприклад які? Мені актуально, бо знову робити.
Алина-1240• 27 ноября 2024
Я делала.прекрасный обзор и нет дискомфорта.заменяет.разве что биопсию нельзя взять,но это и не всем надо
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Мені особисто пояснював на моєму прикладі та прикладі близької людини. Залежить від ваших скарг та анамнезу, а також, попередніх лабораторних обстежень. Головна його ідея в тому, що направляти людину на фгдс та колоно без цих попередніх даних та обґгрунтованих підозр на ряд захворювань, просто щоб подивитися, не є правильною тактикою, хоча за новітніми протоколами людей можна ганяти на ці процедури як зуби почистити. В моєму випадку було достатньо аналізів та КТ. До речі, досвідчен

Вже любительки колоноскопій на кожен чих наліпили фейспалмів.
Хоч би як мінімум поцікавились, що таке колоноскопія чисто технічно, і чому колоноскопом просто фізично не можна фізично оглянути тонкий кишківник 🤦🏽‍♀️
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма

То хтось дуже здоровий тітку крізь лепить😁
Дякую. В мене важкий випадок, тому буду робити скільки скажуть
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Тоді робіть звичайні ендоскопічні обстеження, звісно. Тим паче, якщо лікарю потрібен гістологічний матеріал. Який сенс витрачати час та кошти на капсульну.
Я не щодо вас конкретно, але в цілому: онкологічні захворювання тонкого кишківника трапляються вкрай рідко, тому колоно та фгдс у більшості випадків дають майже повну картину.
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
В тому і справа, вже кілька разів робили і нічого, що дає такі симптоми.
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Вам саме лікар запропонував капсульну?
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Вам саме лікар запропонував капсульну?
Так, всі сім лікарів))
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Так, всі сім лікарів))
Зрозуміло, тобто, всі інші діагностичні методи до вас вже застосували? В такому випадку звісно варто. Лише шукайте, де можна зробити двокамерною капсулою. Бо однокамерна дає порівняно низьку інформативність.
Пургену мне• 27 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так, зробили і дивитись все що можна, аналізи на все, що є у Всесвіті))
Дякую, матиму на увазі про двокамерність🤝
Новорічна пальма• 27 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Все у вас буде добре! Здоров’я нам усім.