Вельми шановна• 27 ноября 2024
Ви часто купуєте на Промі?
Є сенс створювати там магазин для бізнесу?
Черговий по кухні• 27 ноября 2024
Коли щось шукаю через гугл, то дуже часто перекидує на магазин, що на базі прому
Задолбулька• 27 ноября 2024
Частіше чим де інде. Плюси - ціни, пром-оплата, доставка на точку видачи Розетка(якщо є)
ЛюблюДевчонок• 27 ноября 2024
дуже часто покупала, поки не нарвалась на придурка продавця, а підтримка прома виявилась лайном, тепер принципово не купую
Сколько_мне_лет?• 27 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
На розетке больше продаж, но и на проме каждый день есть
Поддерживаю. У нас тоже основную часть продаж приносит розетка. С прома тоже есть заказы, но лично я на проме не покупаю почти никогда.
Шотуткоїться?• 27 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
А цены у вас одинаковые на проме и розетке?
Сколько_мне_лет?• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Есть одинаковые, есть разные)
Вельми шановна
• 27 ноября 2024
Ответ дляnavariya
А кто платить будет за услуги площадки? Может лучше свой сайт?
але ж там своя аудиторія клієнтів . за свій сайт теж платити. домен та хостінг.
Шотуткоїться?• 27 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Есть одинаковые, есть разные)
А комиссия за продажу сильно отличается?
Вельми шановна
• 27 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
на Розетці комісія ж шалена
Сколько_мне_лет?• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
У розетки она одна, у прома три вида. Если усреднить, то у розетки выше на 30-60%
Айболитная• 27 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
на Розетці комісія ж шалена
Ну у нас все учтено
Зупка_цем• 27 ноября 2024
доволі часто, там є свої інструменти безпеки+ рейтинг продавців, це зручно. Взагалі стартувати з продажами на базі прому простіше, чим з новим сайтом. Да і дешевше. Але ви будете надовго до нього прив´язані. Плюс там не дуже зручна адмінка саме для продавця, я працювала контент-менеджером, заповнювала пром - далеко не найзучніша, треба доволі багато часу для заповнення картки товару.
Вельми шановна
• 27 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Есть одинаковые, есть разные)
рекламу потрібно сплачувати доатково?
Зупка_цем• 27 ноября 2024
І до речі, я може нестандартний покупець, але перше, що я роблю, коли щось шукаю на Розетці, це в фільтрі вибираю продавець Розетка. Тому що користуюсь Розеткою лише з самовивозом. Доставка сторонніх продавців не цікавить.
Вельми шановна
• 27 ноября 2024
Ответ дляЗупка_цем
за рекламу потрібно платити?
Зупка_цем• 27 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
за рекламу потрібно платити?
Так, там є якісь платні плани просування
Даха-сваха• 27 ноября 2024
Ответ дляnavariya
А свой сайт в год оплачивать не нужно? И домен? А продвижение? Пром сразу выдает в поисковиках. Сайт без рекламы выдает?
Сколько_мне_лет?• 27 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
рекламу потрібно сплачувати доатково?
У прома входить в пакет, на розетці роялті + окремо реклама.
Ответ дляДаха-сваха
Пользуюсь зарубежными услугами. Дешевле. В год? Там можно и на 5 лет проплатить. Не доверяю Украине в плане такой работы. Да и работа, только на загран. + Знания.
Секс-Бомба• 28 ноября 2024
В мене сайт на промівській платформі багато років і в основному продажі через нього, а не через пром як площадку, площадка - це вже як додатковий канал .
Я вважаю, що свій сайт краще, якщо на цьому розумітися і вміти займатися його просуванням . В моєму випадку немає ні вмінь ні часу з усим цим розбиратися, тому сайт на промі поки що лишається головним ’годувальником’.