Правильно_Валерчик• 27 ноября 2024

Утренний бег.Да?Нет?Кто в теме зайдите!

Кто практикует бег,в частности бег по утрам.Какой вы чувствуете эффект или не чувствуете?
И в целом ,спортивные девушки,есть ли толк именно в беге?

Поделимся мнениями!)
Повітруля• 27 ноября 2024
Меня хватило на два раза. Больше так не издеваюсь над собой. Берегу колени и свой утренний сон
Я Вас не боюся• 27 ноября 2024
Я по молодости бегала по утрам
Конечно худеешь - мышцы ног самые большие, тратят энергию
Твоя космішна• 27 ноября 2024
Бег убивает колени. Где бегать собрались? Смотрю как вдоль трас бегают, дыша выхлопами от машин. Лучше интенсивно ходить, и не вдоль дороги.
Конфиденциальность• 27 ноября 2024
я бігаю саме зранку, мені подобається, ефект а що саме ви маєте на увазі? хоча вплив є як на настрій так і на загальне самопочуття та фігуру
А я з косою• 27 ноября 2024
Мама бегает утром , ей 66. Довольна. Стимул вставать рано и чувствовать себя бодрым
А я з косою• 27 ноября 2024
Я бассейн практикую на 7.00. эффект аналогичный. Ну и времени другого нет у меня. Мне почти 40.

У нее почти каждый день а у меня 1-2 раза в неделю
автор Правильно_Валерчик • 27 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Я живу в горах,поэтому выхлопы не проблема)
Я пані прохана...• 27 ноября 2024
Супер, заряд бадьорості на цілий день. Але мені 44 вже не бігаю, з´являється дискомфорт в ногах при бігові. Якщо здоров´я дозволяє то це супер активність
Конфиденциальность• 27 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
але бігати в горах це інший рівень ускладнення))) якщо у вас гарна природа то взагалі бігати одне задоволення, це дуже класно буде
Трахтибидох• 27 ноября 2024
Бегу каждое утро на работу. Считается?
Я пані прохана...• 27 ноября 2024
Спорт будь який реально допомогає в першу чергу дає енергію і настрій. Схуднення і інше то вже другорядне. Без спорту я була б мабуть у важкій депресії. Зараз хожу на фітнес, це реально спасіння після важкого дня.
Алина-1240• 27 ноября 2024
Да,дает заряд бодрости
Мурзилка• 27 ноября 2024
Тільки інтенсивна хотьба. Немає здоров´я від бігу
СМСница• 27 ноября 2024
Я колись бігала зранку - поруч був ліс, у плеєрі музика чи аудіокнига, просто чудово! Якась ейфорія навіть була, самопочуття і настрій краще на цілий день.
Потім у мене народилася дитина, і тепер немає ні часу, ні сил на біг. Може, коли підросте, то я знову спробую.
Фісташкова кава• 27 ноября 2024
Я просто делаю зарядку 20 минут, но каждый день уже почти год. Втянулась, бодрит даже в пасмурную погоду.
df364tye3• 27 ноября 2024
не девушка ,,,
сугубо индивидуально ,,,
пробуйте ,,,
для одних , заряд энергии на день , как допинг, как наркотик , привыкают , любую погоду бегают ,,,
другим, после бега отходняк , апатия, усталость , спать , полежать , все ,,,
для меня , было второе , но я сова , потом перешел на вечер , несколько часов до сна , холодный или контрастный душ , хороший, крепкий сон ,,,
что бы с коленями ногами проблем не было , профессиональную удобную беговую обувь , дистанцию , темп подобрать ,,,
с возрастом на ходьбу перешел
дерзайте ,пробуйте, подбирайте по себе ,,,
df364tye3• 27 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
100% но по молодости можно нужно побегать ,,,
темп дистанцию время правильно подобрать ,,,
Fashion4• 27 ноября 2024
Я никогда не бегала. В спорт зале на беговой ставила дорожку в гору и ходила быстрым шагом. От бега колет в боку и вообще для коленей вредно. Кардио всегда помогает сбросить вес
Незламна• 28 ноября 2024
Я регулярно пробувала і весь час впевнювалась, що ненавиджу бігати. А в моєму оточенні є люди, які від цього фанатіють, біжать ледь не по 10 км… і їм норм.
А в минулому році татові робили операції по заміні суставів, я спілкувалась з лікарем, то він сказав що краще спортивна ходьба, чи просто ходьба, для здоровʼя, суставів це не так агресивно, як біг.
То відтоді я з фітнесгодинником, застосунком, контролюю свої кроки щодня. Стараюсь, щоб мінімально в день було 10000