Дівчина заглядєніє• 27 ноября 2024
Валіза в секонд хенді. Ви б купили?
Сьогодні побачила валізу. Зважила 1600 грн. Ціла, колеса цілі, але трохи грязнувата з лицевої сторони. Ніби на неї щось ставили зверху. Ви б взяли за таку ціну? Думаю почекати ще пару днів, але боюся що заберуть. Чи це дорого для неї чи нормальна ціна? Скажіть будь ласка свою думку. Всім тихої ночі 💙💛
Результат:
вже голосів:
138 (77.09%)
Не треба, вона не дуже
22 (12.29%)
Почекати 2 дні
10 (5.59%)
Брати завтра
9 (5.03%)
Інший варіант
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Мені сподобалося, що сама по собі валіза легка, без зайвого пластику і тд
whenallissaidanddone• 27 ноября 2024
А может, еще на олх посмотрите? Изучите там цены.
Если грязь можно отмыть, то почему не взять?
whenallissaidanddone• 27 ноября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Жах, та ще за такі гроші.
Де жах? Картинки не було, а зі слів автора немає аж прям такого жаху...
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Жах, та ще за такі гроші.
Дорого? А яка їй ціна?
Вимагаю спілкування• 27 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ви не бачите в якому він стані? Фу.
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви не бачите в якому він стані? Фу.
Всередині чиста, зверху можна попрати, але думаю що зараз дорого для неї.
Я инженер, меряю от 1• 27 ноября 2024
Дорого для такого.
В целом неплохой чемодан, но не за 1600
whenallissaidanddone• 27 ноября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви не бачите в якому він стані? Фу.
В якому? Не битий, колеса в хорошому стані. Відмити та й усе.
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Ответ дляФима Собак
Вы его не отмоете, не покупайте.
Дякую за пораду. Бруд наче поверхній, також задумуюся як її мити..
бифидобактерияЖоржик• 27 ноября 2024
Боже страх, летом в территории минимальных цен за 1350грн новый, отлично пережил поездку, зачем это вонючиее г.но
Я инженер, меряю от 1• 27 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Это не самая страшная проблема
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Так, ціла, колеса гарні. Все працює, але ціна мене кусає поки.
Меломанка Маланка• 27 ноября 2024
Я б купила, але тому що в мене взагалі ніякої немає, а тут ще й колір один з улюблених.
Плямовивідник коштує значно дешевше, ніж нова валіза.
Оченьценная• 27 ноября 2024
А вам зараз потрібна валіза? Чи ви типу ’може колись пригодиться’ ?
Я б краще на олх-купила б.
Цю ви навіть якщо і видмиєте, то смердіти секондом вона буде ще дуже довго, вам буде соромно нею користуватись.
Я б краще на олх-купила б.
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Дівчата, вона долежить там до суботи, неділі? Бо мені вона треба на 5 число. В епіцентрі дивилася мінімум по 1800 і відгуки погані. Що слабкі дуже.
Дівчина заглядєніє
• 27 ноября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
І в мене її немає. А треба на 5 грудня
Ответ длябифидобактерияЖоржик
у мене також є чемодан якому років 6 чи більше. пережив багато поїздок. коштував десь так само.
звісно, після досвіду з дорогою валізою він не такий ергономічний, але свої функції виконує. думала що розвалиться. ан ні. віддала мамі
whenallissaidanddone• 27 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Маме отдали гамно, а себе хороший купили?
всегдаДаДа• 27 ноября 2024
Ой, мені здається, вона в поганому стані. В Сільпо бачила у продажу валізи, за свою ціну наче ок були.
Вимагаю спілкування• 27 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Затасканий з плямами.
Вимагаю спілкування• 27 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Подивіться в тік тоці, є повно ефірів з валізами.