Їх ракети з іноземними деталями кожен день розбивають нашу інфраструктуру. Їх населення кожен день ходить на роботу, де клепає при світлі ракети, робить снаряди. А потім приходять з роботи і дивляться свою пропаганду по ТБ. А усі як завжди глибоко стурбовані і бояться «ескалатора». Тому ми теж повинні розбити вщент їх інфраструктуру. Нехай сидять при свічках тварі! Згодні?
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Ну все, давайте стріляйте по їх енергетиці, ви отримуєте нашу згоду
Natalia505• 28 ноября 2024
Нам нічого не заважає будувати свої ракети і не питати дозволу на використання . Треба менше грошей п..дити, закатувати в асфальт і роздавати, засівати тисячами неварто.
brenda2305• 28 ноября 2024
скажите, вы в домике?
Вы не понимаете, что все удары сограсовываются с владельцами этих самых ракет?
Чтобы иметь право, надо быть самодостаточными, а не зависесть от всех подряд. У нас нет самодостаточности на сегодня, поэтому мы будем бить туда и тем, куда и чем нам разрешат взрослые дяди.
Ну типа право то мы имеет, но по факту на этом все. И мы сами виноваты в этой ситуации, оглянитесь что происходит вокруг
Шапками всіх закидаєте ? Чи може логіку включите і трохи подумаєте ? Вважає вона .. Зараз дуже критична сітуація по сбиттю ракет , з шахедами повна лажа , узьки придумали , як обходити FM частоти .- от про що треба думати , останній пост Ванька читали ? А ще можно спитати у наших можновладців де поділись гроші на трехшаровий захист нашої енергетики ? Ситуація з обороною зараз дуже критична , тому банка з огірками і крики вперед нам точно не допоможуть , на жаль
Ответ дляbrenda2305
скажите, вы в домике?
Це наскільки складна система ’ винен хто’, так керівництво всі 30+ років. Може окрім раннього ющенко що запустив в Южмаш , ракетну програму... але при ньому всі ті кгб були у владі, в обороні, склади взривалися, зброя продавалася, все тирилося, стая і олігархи заробляли.
Не кажучи вже про 90 і про стратегічний арсенал.
Тому тут і ’ винні’ захід - сша, брити, гаранти наші, так звані, нас скормили Медведю, щоб він не ричав, вони виграли час.
А ми програли безпеку.
Третє, вибори і граблі, люди завжди біжать за популістами, від цього некомпетентні у владі і роблять гірше, + гниди. Профі одиниці і іх обходять ділки і корупціонери.
Тому ’ ми’ якась бабуся Ніна не вина у війні і що ракет не має. Винні складна система чинників і факторів. В тому числі, і внутрішні і зовнішні.
П с по темі - ніколи нам на дозволять і наші самі не вгатять пр інфраструктурі цивільній в рф, навіть дронами масово.. думаю нам червоні лініі...це дозволено тільки ядрьоній рашці, у якої ядерка.
Тому щоб вижити, Україні майбутнього ,,виходу не має окрім - ядерного потенціалу. ніякі союзи оборонки, договори і міжнародне право ( цим підтердися всі) не спасе.
Це була ілюзія про світ права в законів. (
А ми програли безпеку.