Нового удару «орєшніком» по Україні рф може завдати 30 листопада, але вже з бойовим зарядом, — росЗМІ
На цьому тлі хуйло завтра збирається виступити зі зверненням до українців.
TANYA 0 0 0 0• 28 ноября 2024
Ответ дляparele
Пусть идут в жопу.
Тільки хотіла саме це написати
TANYA 0 0 0 0• 28 ноября 2024
Ответ дляparele
Я не использую это слово.
Но тут оно само написалось)
То ви ще м´яко сказали, я хотіла матом)))
Anastasiya-f052• 28 ноября 2024
Ой, та хай би нарешті хоч що вбило б вже мене. А то самій слабо, нажаль.
Anastasiya-f052• 28 ноября 2024
Ответ дляHelloKitty18
Коли він вже відкинеться, скільки можна жити.
Воно ще нас всіх переживе такими темпами. Бо тут кого ракети не вбили, ціни, тарифи і податки доб´ють.
Не думаю , живу
Істерія йде на максимум, ставки підняли, інформація- теж зброя. Погрози ядерки, заес безліч раз вже були, стомилася реагувати чи очікувати десь щось.
Шукати відповіді, бігати з лупою по спічам пуйла.. шукати інсайди,
вірогідності є, але малі.
Але, надіюся є протидія.
вірогідності є, але малі.
Але, надіюся є протидія.
Ответ дляLudaSHS
Не думаю , живу
вірогідності є, але малі.
Але, надіюся є протидія.
вірогідності є, але малі.
Але, надіюся є протидія.
Але путін невідомо чому залишив себе без маневру цим тупим арєшніком. Що у нього там стало, невідомо. Але слово пацана...
Дева Мария• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
А коли ж вони збираються казати, якщо 30 листопада післязавтра вже?
За день , как в прошлый раз или как там было