Рогнеда Карповна• 29 ноября 2024

Сколько стоит сдать кошку на передержку?

Уси Пуси• 29 ноября 2024
500грн сутки
Тепличная• 29 ноября 2024
100 грн сутки Киев, со своим кормом, горшком и прочим приданым.
Квартирная хорошая передержка, где будет 1-2 кошечки жить как в семье

Мы так на время оставляли уличных, пока дом им искали
ТихоЯ• 29 ноября 2024
Около 500 , оставляла в Киеве в зоогостине , очень удобно что можно по камере наблюдать .
Копуша• 29 ноября 2024
А Ви де? Ціни різні, умови утримування також. На Кабанчику можете виставити свою ціну.
Твоя подружайка• 30 ноября 2024
Ми віддаємо вже років 3 своїх кішок до однієї пані на лівому березі, 500/доба + наш корм та наповнювач.