Патріотка з дивану• 29 ноября 2024
Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.
Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Файно Замало• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
ви вся така типу про повагу і гідність, але при цьому дозволяєте собі обзивати і ображати інших дітей і толеруєте невиправдану агресію дорослого по відношенню до дитини.
Ось і все що треба знати про те, що йде з вашої сім´ї.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Дурна стара курва. Ну і що що малював, це причина принижувати дитину і проявляти насильство?
Ещё какая причина. Будь учитель умнее,она бы его морально до конца года уничтожала,ему повезло,что раздражение только так выразила.
Конечно она извинится и пообщает директору ,это все понятно. Но ученик получил урок, всю жизнь будет помнить.
Любимка-анонимка• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Авторе,в чому неправа дитина? Ви ж самі написали,що вона не заважала вчителю, мовчки малювала. В чому дитина неправа?
А якщо кожна дитина замiсть того, щоб працювати на уроцi математики, наприклад, буде малювати (тихонько-тихенько) та не реагувати на зауваження вчителя? Ну якщо одному можна, тодi й усi хай роблять, що заманеться?
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А як не хвалити дитину,яка все проглотить? Сидить і терпляче чекає, коли закінчать знущання над кимось та відпустять. А дома мама,яку також треба перетерпіти,бо так треба. І бабуся, якій треба показати,як себе ведуть чемні діти , що підкоряються всім, навіть психічно нездоровим вчителям. Все ж з сім´ї, правда?
Удалено администрацией...
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Можно без родителей и директора, но перед классом, так, как и пенал высыпала на голову перед классом
Ну если вы ее на это уговорите,то на здоровье.
Стрекоза любви• 29 ноября 2024
Ну і ще. Автор, ви маєте поставити собі питання, чого ви хочете досягти? Мені дуже цікава ваша відповідь?
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
За особисту розмову по телефону протягом робочого дня отримаєте по шиї від керівника - норм?
От какого руководителя и почему мне нельзя на работе по телефону поговорить?
ХуАнита• 29 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ви лукавите, тиха спокійна дитина буде поважати старших і слухатися коли роблять зауваження. Ваш син не правий, не права і вчителька, потрібно було його вигнати із класу і вас викликати в школу
Нельзя выгонять из класса.
Ответ дляЩось не спиться
Оце у нездари его роздуте і комплекси, за те що дитина не слухає матеріал треба її принижувати, мстити, зламати життя)))зазвичай такі люди нічого не варті і нічого з себе не представляють, сподіваюсь батьки пояснять що ця чмошниця просто більше нічого в житті не може) тому і злобна бо нікчема. Таких потвор треба звільняти, хоча вони і спеціалісти відповідні, куди їх ще візьмуть?
Крихітка на всі• 29 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Не плутайте «вільні» та «невиховані»
Я не плутаю. Сучасні діти не розуміють цих обмежень, правил. Я, до речі, також не розумію, чим дитина заважала вчителю. Тихо собі малювала. Не кричала, не бігала, інших не відволікала, а малювала. А ось вчитель сам відволікав увагу класу, переключаючи її на цю дитину. Бо як це, не всі вчителя, королеву, слухають.
До речі, є такий спосіб краще запам´ятовувати, дудлінг . Малювання допомагає краще зосередитись на тому, що потрібно запам´ятати.
Мария-a546• 29 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Учите своего говнюка уважать учителя. По крайней мере на уроке.
Ви шо та сама вчителька ?!
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Не надо преувеличивать,никто не сломал жизнь этому ребенку.
У вас странная злоба через край,а ни вы,ни автор там не присутствовали. Он мог ещё и хамить ,или ржать как дурачок.
Ответ дляКрихітка на всі
Королева вона лише в своїй уяві, якась нещасна нарцисиха-садистка із тих, що не змогли) тому і пішла працювати в школу, там влада в неї
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Не так
Ученик должен выполнять програму.
Делать задания которые говорит учитель.
Нет заданий в тетради. 2 в журнал.
Ученик должен выполнять програму.
Делать задания которые говорит учитель.
Нет заданий в тетради. 2 в журнал.
та ви що? а мета навчання отримати знання чи просто записувати в зошит? Може дитина геній? нехай викликає до дошки або дає контрольну по темі і тоді вже оцінює, обєктивно
З родзинкою• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Саме так, дитина не заважала іншим. Всі правила виконані .
я вибачаюсь, ви школу сприймаєте як безкоштовну перетримку? як цуцика здаєте дитину і хай доглядають і цілують в дупку?...але це не так, і такі ж батьки потім волають шо ’школа знання не дала’...ох і розпаскудились ці новоявлені ’вільні лідери самостійні лічності’
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Имеет, но конкретно этот учитель страшит спонтанностью поведения. Вдруг не совладает с собой и учинит физическое насилие,вот в чем проблема.
Например, учитель принял решение выпороть ученика, который реально весь урок игнорирует учебный процесс - такой метод влияния он выбрать не может
Крихітка на всі• 29 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Я саме це і мала на увазі
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Точно, в мене злоба, зараз піду комусь на голову пенал викину
Зачем мне это знать,хоть из окна выкиньтесь,не надо отчитываться .
ХуАнита• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Еще раз
Відповідно до п. 1 статті 52 закону України «Про освіту» обов´язками учнів є:
додержання законодавства, моральних, етичних норм;
систематичне та глибоке оволодіння знаннями, практичними навичками, професійною майстерністю, підвищення загального культурного рівня;
додержання статуту, правил внутрішнього розпорядку навчального закладу.
Это обязанность, а не право.
Ученик обязан записывать то что учитель сказал записать и обязан сделать дз. (ДЗ это практический навык как и классная работа)
Это обязанность, а не право.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Принцев даже пороли,и ничего,не умирали от этого.))
При чем тут пороть,может выволочь за шкирку,или по парте указкой неожиданно трахнет,что весь класс обмочится .
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Это ещё одна проблема в добавок к её предыдущему поведению. Очень маловероятно, что уговорится на такое.
Мария-a546• 29 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ваш ребенок отстаёт в развитии? Это 5 класс, он не понимает, что на каком уроке нужно делать? Поговорите с ребенком да и все. Учитель сделала так, чтоб до него дошло, по другому же явно не доходило
Добре дитині 10-11 років поведінка зрозуміла , а вчителька 45 + і ви вважаєте це нормальним? Я б поглянула на вашу реакцію, якби при всьому колективі ваш керівник на голову вам кинув папери, тому що йому щось там не сподобалось, але ж він керівник, тому схиліть голову і продовжуйте виконувати свою роботу тому , що ви в його уяві тупа вівця.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
И не должна, родители пусть пишут жалобу,а унижаться перед ними , учитель не обязана.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Он может учиться онлайн дома. Или не онлайн,на домашнем обучении.
Ага, мамці нерви псувати?)
Мамина корзиночка• 29 ноября 2024
Ответ дляМария-a546
Ну так теперь то может до этого ученика дойдет
Ируся-пуся• 29 ноября 2024
Неправ и ребенок, и учитель. Ребенок должен слышать просьбы с первого раза, в идеале на уроке учиться, а не доводить учителя. Учитель неправ, потому что это непедагогично
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Вот вы и не понимаете, что не может, не имеет права