Патріотка з дивану• 29 ноября 2024

Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.

Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Не так
Ученик должен выполнять програму.
Делать задания которые говорит учитель.
Нет заданий в тетради. 2 в журнал.
Автор не скаржилася на 2 у журналі. Перечитайте ще раз, що зробила вчителька
короткопамятна• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Одинадцятикласники також бувають дуже невмотивовані, нажаль
Так
Але ж двірники та вантажники теж потрібні. А для цього во не треба
ХуАнита• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Дитина не має виконувати те, що каже вчитель. Лише має не заважати іншим. Все.
Нет ученик обязан выполнять школьные задания.
1 статті 52 закону України «Про освіту» обов´язками учнів є: додержання законодавства, моральних, етичних норм; систематичне та глибоке оволодіння знаннями, практичними навичками, професійною майстерністю, підвищення загального культурного рівня; додержання статуту, правил внутрішнього розпорядку навчального закладу.

Основні обов’язки батьків щодо здобуття дітьми освіти:

забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя (стаття 150 Сімейного кодексу України);
сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання (стаття 55 Закону України “Про освіту”);
дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності) (стаття 55 Закону України “Про освіту”);
виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей (стаття 12 Закону України “Про охорону дитинства”).
відповідати за здобуття дітьми повної загальної середньої освіти (Стаття 25 Закону України “Про повну загальну середню освіту”).
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляХачапууури
Бо народити змогли, а виховати ні
ще раз: дитина нікому не заважала, на уроці оцінюють знання, з чого вчитель взяла, що дитина не слухає? Може це НУш і вона малювала на тему урока?
Кондуктор автобуса• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я не можу уявити ситуацію, що я не реагую на слова людини, яка до мене звертається і при цьому це я прийшла до неї за знаннями. А ви з якого зауваження починаєте реагувати?
Ви не так написали.
Ви до неї прийшли за знаннями - це коли ви платите репетитору, і за власним бажанням і свідомо ходите до нього.

А в школу більшість дітей ходить, тому що так прописано законом, обов´язок, батьки заставляють. За знаннями ходить досить невелика частина.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Зачем такой ребенок ходит в школу,можно дома не мешать никому.
Асталависта бэйби• 29 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Учите своего говнюка уважать учителя. По крайней мере на уроке.
Вам бы самой поучиться уважению....
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
а про що взагалі мова йде?
ви реально вважаєте, що це нормальна поведінка вчителя???
Тобто свідоме приниження людської гідності - це норма? Так ви своїх дітей виховували? чи вони у вас з пелюшок ходили рівним строєм і жодного разу жодне ваше правило не порушили?
Удалено администрацией...
Не зацілована• 29 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ого, уже третья страница пошла. Как легко управлять массами. Я за поп корном.
Upd поп корна нет взяла чипсы.
То ви тріль??
Дівчина заглядєніє• 29 ноября 2024
Ответ дляСало не люблю
А ребенок ее не унизил? Публично игнорируя учителя перед остальными учкниками
Почему игнорируя? Можно рисовать и слушать. А если учитель сидит журнал заполняет, пока ребенок стих рассказывает или еще что-то, это повод высыпать учителю на голову содержимое его сумочки за неуважение?
Сало не люблю• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Є певні правила поведінки в школі та на уроці. Не подобається-на домашнє навчання.
Добавлю ещё, без навыков туалете не берут в ясли, абез элементарных навыков поведения в 9-10 лет что он в школе делает?
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
В следующий раз пусть дитина залишається вдома і малює хоч весь день.

Дети приходят в школу учиться или заниматься, чем им хочется?
Если ему и его родителям, не нужны знания, пусть продолжает в том же духе.
Знання мають бути потрібні дітям,а не їх батькам. А ось ходити до школи зобов´язані всі. І вести себе адекватно- також
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Значит учитель и выбирает методы борьбы с теми,кто мешает ему исполнять его обязанности.
Нет, учитель такой самостоятельности не имеет
Стрекоза любви• 29 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Це неадекватне рішення вчииеля. У правильних вчителів є декілька механізмів підхопити увагу дітей. Якщо дитина малює, значить ти не впоралась, не втримала увагу. Якщо ти така нікчема, що в 45-50 років ( а це 20 років досвіду мінімум) не вмієш залучити і зацікавити, виставляй із класу, але якщо ти використовуєш приниження дитини, то ти не просто нікчема, ти некваліфікована, невпевнена в собі нікчема, яка самостверджується за рахунок слабого - таких не поважають діти, а старші учні - цькують. І саме таких нікчем більшість, на жаль.
Який же брєд сивої кобили.
P.S. Якщо що, не ви кобила, це фразеологізм.
Погоджуюсь тільки з моментом, що вчитель вчинив не професійно.
А те, що не змогла зацікавити…
Слухайте, мені на хімії от зовсім було не цікаво, бо я багато чого не розуміла. А моя подруга, яка сиділа зі мною за партою, кайфувала, як їй подобався предмет.
І я ніколи не скажу, що вчитель був не «кваліфікований». Можу сказати лише про себе, що з якихось причин не розуміла цей предмет.
Файно Замало• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
Неробименінерви• 29 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Він спокійна дитина, тихий, вчиться добре. Тут на форумі лиш би засрати не знаючи навіть дитину.
Ви лукавите, тиха спокійна дитина буде поважати старших і слухатися коли роблять зауваження. Ваш син не правий, не права і вчителька, потрібно було його вигнати із класу і вас викликати в школу
Сало не люблю• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Якими?
Хочеться словами зі стендапу сказати
’Попа мыта, он одет...’
Завдання вчителя зацікавити дітей, навчити дисципліні саме в школі. І явно не такими методами.
Заинтересовать? Вы не попутал ничего?
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Бо він не має права не ходити
Хачапууури• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Декілька зауважень учителя мали б дати зрозуміти дитині без розладів, що щось не так із поведінкою.
Але вам це важко зрозуміти, я бачу
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Нас із моїм керівником об´єднують спільні інтереси та повага, тому ми і реагуємо один на одного певним чином. Нічого об´єднуючого між дитиною автора і вчителькою нема, тому і питань до дитини також нема
Удалено администрацией...
Вільний митець• 29 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Йдіть до школи і робіть саме так. А потім прийдуть батьки бубочки і скажуть вам, що ви не маєте права забирати у дитини її особисті речі
Поэтому надо сразу вывалить содержимое пенала на голову?
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Имеет, но конкретно этот учитель страшит спонтанностью поведения. Вдруг не совладает с собой и учинит физическое насилие,вот в чем проблема.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Удалено администрацией...
Витворунка• 29 ноября 2024
Максимальное разглашение ситуации, заявы везде, где только можно, включая полицию. Может эту козу и не уволят, но нервы пусть потреплят. Это публичное унижение ребенка и создание опасной ситуации для него. Не оставляйте это на самотёк.
Emm11117• 29 ноября 2024
Дурна стара курва. Ну і що що малював, це причина принижувати дитину і проявляти насильство?
Я_канеша_извиняюсь• 29 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
Не одразу, а після кількох зауважень і свідомого ігнорування іх.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Бо він не має права не ходити
Он может учиться онлайн дома. Или не онлайн,на домашнем обучении.
Маурита• 29 ноября 2024
Ответ дляДикая Роза
Тільки звільнення. Хай лікує нерви
учить вы будете? в нашей школе последний учитель математики уволилась, теперь матешу ведет физручка. Это успех!
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Не обязана, и родители не могут ни к чему учителя обязать. Извиниться нужно сначала ребенку,потом учителю . Конечно ,как взрослая она должна сама поговорить с учеником , и извиниться. Но не перед всем классом и не рядом с родителями и директором.
Можно без родителей и директора, но перед классом, так, как и пенал высыпала на голову перед классом
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
За особисту розмову по телефону протягом робочого дня отримаєте по шиї від керівника - норм?