Патріотка з дивану• 29 ноября 2024

Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.

Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А яка оцінка ставиться ´просто присутнім’, які не виконують завдань вчителя - усних чи письмових? Чи це неатестація?
Для оцінки перевіряють знання, далеко не всі, хто слухає вчителя і ходить по струнці, добре знають матеріал
Стрекоза любви• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Звичайно, хай хоч онанізмом займається. Головне тихо)
Не повірите, в моє мами в 6 класі хлопець постійно цим займався. Я серйозно, «мняв» через штани, всім показував, інші ржали.
Мама цього хлопчика постійно приходила до школи. Дуже шкода жінку було. Вона реально пояснювала, що немає на сина ніякого впливу.
Вільний митець• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Что нужно делать в такой ситуации? Не слушаешь и черт с тобой,поставлю два балла и иди реви вместе со своей мамашей,которая все разрешает?
Игнор. Оценка по результатам контрольной. Все просто.
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А виховувати дитину - це ваш обов´язок, але ж вас не посадять, якщо ви свої обов´язки ігноруєте, так?
І в чому ви бачите нестачу виховання? Це дитина накинулася на вчителя? Волала, зірвала урок?
короткопамятна• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я стикнулась з подібною ситуацією кілька років тому, на заміні. Дитина була в 6 класі, батько працював вчителем праці у цій же школі. На усіх уроках дитина просто сиділа. Тупо нічого не писав. Я кілька разів підходили до нього, просила хоча б переписати з дошки - марно. Діти мені кажуть - він на усіх уроках нічого не пише. Я залишила його у спокої.
Мамина корзиночка• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ні, він , як в будь яка людина,може робити все, що не заважає іншим.
Может, на перемене
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
И у него не было проблем с психикой? Мы же о здоровых детях говорим.
natali077• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
’говнюк’ - це ви так до своєї дитини звертаєтесь, коли виховуєте?
Чим дитина заважала іншим? Як малювання заважає слухати вчителя?
Це свідоме ігнорування викладання вчителем уроку. Дитині зробили кілька разів зауваження, а ій пох..Це по-вашому норма?
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Пришел учитель,ладно не буду вам мешать,делайте,что хотите,я отойду на полчаса?
Захекалася читать• 29 ноября 2024
А если бы там не было циркуля? Собственно, от того, что пенал просто перевернули, циркуль не воткнется.
А вобще нужно объяснить ребенку, что он ходит в школу, чтобы учиться. Что слушать учителя на уроке входит в его обязанности.
Я_канеша_извиняюсь• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
В неповазі та свідомому ігноруванні вчителя.
КокошинЭль• 29 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Учите своего говнюка уважать учителя. По крайней мере на уроке.
Та хоча б слухатися. Поважати іноді важко, але розуміти вимоги по дисципліні та слухатися все ж таки дитина повинна. Тим більш, що нічого погано, що виходить за межі навчального процесу, вчитель не вимагала від дитини автора. Просто займатись на уроці саме тим, що викладає вчитель, а не малювати. Потім всі інші почнуть займатись хто чим хоче і що то буде? А будуть претензії від батьків, що їх дитятко не зацікавили, не заохотили, не замотивували і не навчили.
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Заробили, займаючись сторонніми справами? Вам зарплату платять, коли ви собі город перекопуєте? Ви ж нікому так не заважаєте?
Оцінки-це не зарплата, розумієте? І так, ставити дитині те,що вона заробила- це нормально, навіть якщо це одиниці. А принижувати інших- не нормально
короткопамятна• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Дивіться, іноді буває, що просто немає настрою, не виспалась, щось хвилює дитину і вона не може налаштуватись на урок. Дитина в п´ятому класі! Тобто не не вмотивований одинадцятикласники, який знає, що в нього нмт через кілька місяців.
Сидить собі тихенько, ну, нехай сидить. Хіба це привід висипати на голову вміст пеналу?!
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
авторитет заслуживают вообще-то, а не назначают.
Авторитет учителя неоспорим. В противном случае ребенка нужно учить дома самим.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Я б зробила кіпіш, вона діяла поза своїми правами, і що доброго така вчителька навчить дитину , показувати силу перед слабшими?чи псіхи?зауважте , вона ще молода , це навіть не пенсійного віку мадам , а вже немає нервів.тя б писала скаргу в інстанції вище. Вчитель для того щоб вміти розумно загашувати конфлікти між дітьми а не навпаки.
А як вона навчить,якщо у дитини 0 реакції на вчителя... навіть після зауважень?)
Вважаю,що такі ситуації,маю на увазі забитий болт і малювання на уроці,вже не вперше
Якщо вчитель поганий,то завжди можна перейти на домашне навчання
Мені цікаво...на яке б зауваження,він би отримав від мамулі в лоба,за так поведінку)))
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
У нас в таких случаях некоторые учителя подходили и лупили по спине/рукам указкой, другие били ладонью по затылку, третьи заставляли встать перед всем классом у доски сказать 20 раз «я тупой», ну а те что силу не применяли, те колы ставили
Удалено администрацией...
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Может, на перемене
В на уроці також. В це нормально
Стигла полуниця• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
Читайте внимательно
КокошинЭль• 29 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Підіймати кіпів треба в себе вдома в дитячій. Дитина добре вчинила? Що він показав, що воно мале гімно може ігнорувати вимоги вчителя по дисципліні на уроці? Вчитель був це проковтнула і потім всі інші в класі вчинили б так само, тому що одному можна ігнорувати вчителя
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
А ось вчитель так робити не може, бо в нього ж перелік обов´язків ,які він має виконувати , щоб отримати заробітню плату.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Конечно сыпать на голову нет,а забрать карандаши, потребовать повторить последнее предложение и поставить два, повод. Учитель не мама,чтоб ещё под настроение каждого подстраиваться .
Начальнику своему попробуйте про настроение,мысли и желания рассказать. Можно я просто тихо посижу,не трогайте меня по своей работой ))
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Ситуация ржачная,но я учителей тоже могу понять,иногда такие оболтусы попадаются,что хоть кол ему на голове бей,а толку 0
Удалено администрацией...
КокошинЭль• 29 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Уважать или бояться?
Поважати. І чути зауваження, реагувати на вимоги
Файно Замало• 29 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
слава богу в школе не один учитель. И если кто-то из учителей оказался неадекватом, то это не повод не ходить в школу, а повод обратиться к администрации школы.
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Получил хорошую оценку...Да,но не знания.Не надо рассказывать ,как переживают наши учителя за знания.Это смешно читать.Все дети поголовно готовятся в зно и нмт с репетиторами,за очень редким исключением.Наверное от переживательности их учителей.
В нашей школе учителя готовили к ЗНО на уроках в 11 классе. Учителя по биологии и истории после уроков собирали желающих готовиться БЕСПЛАТНО, и усиленно регулярно занимались с ними.
Котики-муркотики• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А за що поважати людину,яка веде себе так,як описує автор?
Сало не люблю• 29 ноября 2024
Для 5 класса ребенок в неадеквате. Не воспитанный, не понимает, что он делает в школе, нет авторитетов. Почему он такой вопрос к родителям. Учитель не должна была так делать, предполагаю, что это не первый раз.
Суцільна зрада• 29 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Учитель не права. Ребенок тем, что рисовал, вредил только себе, так как не слушал урок
Учитель просто показала свои психи и не компетентность. Есть такой предмет, как педагогика, где учат, как учитель должен ею вести в различных ситуациях.
Я часто на стороне учителя. Это неблагодарная работа, но в этой ситуации она неправа на 100%
ну на самом деле не только себе. Думаете остальные дети слепые и не замечали/не отвлекались на его занятие? Почему никто не подумал начать сначала - ПОЧЕМУ ребенок это вообще делал на ее уроке? А то ж может много интересного оказаться.
Щось не спиться• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Значит учитель и выбирает методы борьбы с теми,кто мешает ему исполнять его обязанности.