Русланка з гілки• 30 ноября 2024
У кого непереносимість лактози?
Як у вас це проявляється? Чи змогли її повністю виключити з раціону? В мене постійно вилазять прищі на обличчі, шиї, грудях, що в кишечнику відбувається не знаю. Але маю постійні проблеми з шкт. Дуже важко виключити лактозу повністю. Це не тільки молочка. Молочку виключила повністю, хоча дуже її люблю. Але ця лактоза є майже у всіх продуктах, навіть у більшості ліків. Пробувала підключити мамалак, але все одно висипає. Очищується шкіра тільки коли їм одні овочі, фрукти, крупи, мʼясо і все. Як ви справляєтесь?
Язикувата Хвеська• 30 ноября 2024
Мені достатньо не пити молока (використовую безлактозне). Я алергік. Десь у з 30 років почало поступово - набряки квинке локальні, потім сильніше и сильніше, доходило до декількох приступів набряку та кропив´янки та тиждень, швидкі, лікарні. Перейшла на безлактозне молоко і минулося.
Русланка з гілки
• 30 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я пробувала теж. Але мене все одно сипе((
Язикувата Хвеська• 30 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
А з чого думка тоді що саме лактоза?
Русланка з гілки
• 30 ноября 2024
Бо здавала аналіз. Виявили повну непереносимість. І коли виключила все лактозне, то висипання пройшли. Але як тільки добавляю щось лактозне, то знов висипає спочатку по трохи. На безлактозну молочку результат як і на звичайну молочку. Може і в іншому ще чомусь проблема, але не знаю що здати ще, щоб перевірити. На глютен здавала, там все норм
Замороженная селедка• 30 ноября 2024
Есть. Но я заметила, что если просто молоко выпью, то поносит, а если с кашей, пюре или кофе, то норм.
Ответ дляРусланка з гілки
А что из безлактозного вы ели? У меня есть знакомая с такой проблемой и она говорит, что ей подходят не все ТМ. Некоторые производители только пишут, что без лактозы, а по факту реакция есть
Русланка з гілки
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Пробувала Галичина і Волошкове поле. А яку марку ваша подруга бере?
Кокосиха• 30 ноября 2024
Виключила повністю з раціону молочні продукти. Не купую продукти, у склад яких написано - ’можуть містити сліди лактози’ або ’можуть містити сліди молока’. Не купую лікарські препарати (таблетки, капсули), у складі яких є лактоза (лактози моногідрат або лактоза безводна). Без молочних продуктів прожити можу, звикла без них. Але з таблетками важкувато, так як потрібно шукати препарати без лактози у складі. Аналіз не здавала. Просто прийняла рішення виключити всю молочку з раціону.
Все починається з сльозотечі, може бути кропив´янка, відчуття нестачі повітря, чхачка. А потім виникає симптоматика ШКТ.
Просто у мене буває харчова алергія на деякі продукти.
Русланка з гілки
• 30 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Де ви берете силу волі, щоб не зриватися? Я періодично зриваюся і так колами ходжу постійно((
Кокосиха• 30 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Окрім непереносимості лактози, ще буває алергія на лактозу.
А так як буває у мене алергія харчова і іноді на медикаменти, то буває купую Фенкарол. У показах препарату Фенкарол - харчова і медикаментоза алергія, а також - гостра та хронічна кропив’янка, набряк (ангіоневротичний) Квінке, сінна гарячка, алергічна ринопатія, і інші.
ЖующаЯКонфету• 30 ноября 2024
Непереносимость лактозы проявляется, прежде всего, неприятными ощущениями в ЖКТ после употребления молочных продуктов. Например, у меня частичная непереносимость, делала анализ. Но прыщи лично у меня молоко не вызывает, хоть лактозное, хоть без. Только бурление и другие неприятные ощущения в животе.
Покупаю безлактозные молочные продукты.
Еще может быть дело не в лактозе как таковой, а в непереносимости казеина.
Покупаю безлактозные молочные продукты.
Лукава Кішка• 30 ноября 2024
У сына тоже появилась непереносимость уже к концу школы. Теперь даже проблема когда болеет, то препаратов практически нет чтобы без лактозы. Не понимаю, зачем эта лактоза в медицинских препаратах? Просто невозможно подобрать лекарства порой, везде лактоза….
Кокосиха• 30 ноября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Теж цікавить питання, навіщо лактоза в препаратах. Прошу лікарів, щоб призначали препарат, у складі якого немає лактози. Переважно, звертаюся до платних кардіолога і невролога, підбирають препарат без лактози у складі, або якщо можливо, замінюють уколами. Іноді сама шукаю препарат без лактози.
Булку Дай• 30 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Скорее всего глютен вам тоже нельзя
И сахар попробуйте исключить
Кашпо• 30 ноября 2024
Я употребляю всё безлактозное. Есть ещё аллергия на сою. Может, и у вас тоже. Обычно оно всё в букете - глютен+лактоза+соя. Учтите, даже, если вы откажетесь, то в ночь всё не пройдёт. Нужно время.
ЖаннаНеАгузарова• 30 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
На Здоров´я.
У моєї хрещениці і у подруги повна непереносимість. У хрещениці поки не знайшли причину почались проблеми з підшлунковою.
Хрешениця взагалі не їсть нічого з лактозою,навіть печиво і звичайні продукти. Все ок, хоч забула про проблеми.
А подруга єдине що їсть - масло безлактозну, і інколи сметану безлактозну. Єдине що йде - На здоров´я, а масло ще Комо
ЖаннаНеАгузарова• 30 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Коли щось з´їв, а потім болить - просто забуваєш про той продукт.
У мене так по інших проблемах. Дуже люблю.яблука, але після них погано, не приймає кішківник. Тому перестала їсти.
У мене навіть дитина після того як попала в лікарню після смаженої картоплі (в гостях їла і може і не картопля винна) -- але вона на неї навіть дивитись не може, бо згадує як було погано.
KristinkaCute• 30 ноября 2024
Мне плохо даже от безлактнозной молочки из магазина.
Но от домашнего творога и йогурта всё отлично. Магия