Жена_КотораяСтена• 30 ноября 2024

50% військовозобов’язаних мають право на бронь

Питання . Якщо це наприклад лікарня , жінки - медики вони також є військовозобов‘язаними ? Чи ці 50% стосуються лише чоловіків військовозобов‘язаних
ЖенаАйтишнеГа• 30 ноября 2024
Теперь только мужчин
Не їм після шостої• 30 ноября 2024
За новими правилами, жінки -медики вже не входять до переліку військовозобов´язаних, з яких вираховують %для бронювання. Не входять до того переліку і чоловіки,які мають відтермінування
Барабасиха• 30 ноября 2024
Да, женщины теперь не входят. У нас были забронированы все мужики, благодаря женщинам, теперь такой лафы не будет. Ещё бы убрали из общего количества всех с отсрочкой
Маю декілька думок• 30 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
А в нас жінки побронювались теж, переляки. Замість того шоб чоловіків по бронювати, більша половина заброньованих жінки і багатодітні. Навіть віруючий багатодітний забронювався, переляк
Барабасиха• 30 ноября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А как это эти хитрожопые многодетные у вас побронированы, если можно только одно, или отсрочку, которая у них есть или бронь?
Маю декілька думок• 30 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Бронюються, відстрочку в тцк по дітях вони не роблять, для чого
Не їм після шостої• 30 ноября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Яким чином? Людей, які мають відтермінування неможливо забронювати через Дію,вона пише, що у них наявне відтермвнування
Маю декілька думок• 30 ноября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Це якщо була офомлена відстрочка. А якщо людина не подавала в тцк документи на комісію, то автоматично вона не появиться