Швабристка• 01 декабря 2024

Будете оформлювати Зимову 1000 Є підтримки?

Чи будете оформлювати Зимову 1000?
Розумію, що багато тем, але не знайшла опитування щодо цього))
Результат:
вже голосів: 952
375 (39.39%) Так, буду оформлювати
317 (33.3%) Не буду, боюся підстави
260 (27.31%) Подивитися результати
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляВапщета
А чому вивільнилися гроші з фонду розмінування ви не здогадуєтеся?
Ніхто не вивільнився. Їх звіти видрали , і залишили українську землю без розмінування. Нехай гниє, кому вона треба, правда ж?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляВапщета
Тому що не встигають їх засвоїти до нового року. В наступний бюджет вони вже закладені, і бюджет підписаний.
Сапай вазони• 01 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Скорее всего для бабушки за 80 которой пенсию приносят на дом,эта тысяча будет недоступной
Ось цікаво, як бабусі оформити цю тисячу? До мене сьогодні в магазині підходила одна віком 75+, просила купити їх цукор, сосиски та три пиріжка з горохом. Оце думаю їй та 1000 буде в пригоді.
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Навіщо ви пишете брехню?
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
На пошті
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Це що, уже другу тысячу дают?
Сцуко. Як в бюджеті грошей дофіга, що можна роздавати всім підряд, то з якого лиха податки піднімати?
Якби тільки пенсіонерам виплати, це було б зрозуміло. Но сфіга я повинна фінансувати усіх підряд?
Ну і напишу, першими в чергу не пенсіонери стануть, за отриманням, бо не факт, що мають нормальний смартфон, а багатодітні та маргінали. От кого кого, а їх меньше всього фінансувати хочеться. І не треба мені про майбутню пенсію писати і пьорптьоток собі залиште.
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляВапщета
Навіщо ви пишете брехню?
Я вас не відмовляю. Я свою позицію висказала. Ви в праві притримуватись власної
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Дело не в доброте, а в том, что по факту мы у всех просим помощи, а сами раздаем на право и налево. Где логика?
Нема логіки. Передвиборча почалась.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Взагалі-то тисяча теж три місяці. А якщо у вас є чоловік і дитина, це вже сплата за комуналку.
3 місяці? Цензурні слова в мене закінчились.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Это не мы даём, это нам дали эти деньги на социал. Без права потратить их на войну напрямую.
Да Да. А шо там про « я доручив уряду розробити програму підтримки…»?
Для таких як ви

Дивимось з 4:50
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Для таких як ви
https://youtu.be/pIFZREMhnPY?si=igkKIsGx5oIfA3pV
Дивимось з 4:50
І що?Гроші звідки?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Для таких як ви
Дивимось з 4:50
Аууу?
Lizavel• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Це що, уже другу тысячу дают?
А вы при чем, не могу понять. Вы работаете удаленно на Украину?
Любимка-анонимка• 01 декабря 2024
А де відповідь Хай подавляться своєю 1000)))) мені не треба така подачка
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Логіка в тому, що ви не розбираєтесь в фінансових процесах
А ви розбираєтесь і тому встали в чергу за халявною тисячею?
Файна дівка• 01 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
Не буду, просто тому що хочу щоб гроші лишились в бюджеті.
Я так тоже всегда рассуждала, даже окна дважды ставила после прилетов за свои.
А потом посмотрела на всю эту адскую коррупцию и решила получить и отдать на нужды бригаде, которой помогаю. Так буду делать со всеми выплатами, которые причитаются мне.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Нє, тому що отримати гроші на розмінування, це пройти 100500 кругів Ада. І то не факт шо дадуть.
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так ви і не в змозі відмовити або умовити когось на щось, на отримання/ неотримання цієї тисячі. Ви пишете:’забрали гроші, перестали розміновувати’. Це неправда, ви поширюєте брехню, фейки, дискредитуєте ЗСУ.
Яжбоматуся• 01 декабря 2024
А нормального варіанта відповіді написати не спромоглись? Чи вам так наказано було питати?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви не розумієте що таке бюджет,і як це все працює.
І так,отримати непросто,бо дуже багато бажаючих ’засвоїти’,читай-вкрасти.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
І що?Гроші звідки?
80% дотаційний бюджет України. Але це не означає, що захід скерував що гроші потрібно халявно роздати.
В нас вже поранені всім забезпечені? Реабілітаційні центри побудовані? Психологічна допомога в повному обсязі іде?
Ну і чекайте, сьодні ви ту копійку отримаєте, завтра по гривні за кожну заплатите. Військовий збір вже підписано. На черзі 25% ПДВ.
Зато ви аж 1000 отримали
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Не тільки віддалено. В мене працюючий бізенс в Україні.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Аууу?
Заблукали?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Зато ви аж 1000 отримали
Всі ці гроші розподіляються з дозволу кредиторів.
Я спроможна платити і 5%,і 25.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Заблукали?
То ви на Ютубі щось почули,але не можете зрозуміти що.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляВапщета
Правда. І до чого тут ЗСУ? Гроші не ЗСУ виділяє. Мені з 22 року ці гроші не повернули. 350 га землі розміновано за власний рахунок.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Я якраз розумію. А от ви , наврядчи.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Так чого в сапери не пішли?Вам би виділили кошти обов´язково.
Пишуть саперів не вистачає,і розмінування продовжиться ще років 5 після війни.
Через океан язиком ви не розмінуєте.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Я спроможна платити і 5%,і 25.
Платіть. Но ви, яка знає як працює бюджет, чогось не розумієте, наскільки виростуть ціни на все з підвищенням податків.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я якраз розумію. А от ви , наврядчи.
Помітно.Добре що в бані,можна не гадати хто пише такі розумні речі