Швабристка• 01 декабря 2024
Будете оформлювати Зимову 1000 Є підтримки?
Чи будете оформлювати Зимову 1000?
Розумію, що багато тем, але не знайшла опитування щодо цього))
Результат:
вже голосів:
375 (39.39%)
Так, буду оформлювати
317 (33.3%)
Не буду, боюся підстави
260 (27.31%)
Подивитися результати
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Так чого в сапери не пішли?Вам би виділили кошти обов´язково.
Пишуть саперів не вистачає,і розмінування продовжиться ще років 5 після війни.
Через океан язиком ви не розмінуєте.
Я вже свою землю розмінувала. А ви тільки в черзі за халявною 1000 можете постояти.
Творю чудеса• 01 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ваша банковская тайна уже будет не тайной, а движение денежных средств станет доступным не только для вас. Вы фактически даёте разрешение на. получение информации, откуда у вас. ещё есть поступления денег. А потом, если у вас нет движения денежных средств, могут возникнуть вопросы, а как вы ещё живы, и откуда вы берете деньги для дальнейшего существования
Ця інформація і так є. Моїй мамі подзвонили з банку і спитали чого вони не знімає пенсію півроку. І типу якщо не буде і далі знімати, пенсію їй нараховувати не будуть.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Платіть. Но ви, яка знає як працює бюджет, чогось не розумієте, наскільки виростуть ціни на все з підвищенням податків.
Плачу.І закони економіки вчила.Ціни завжди ростуть,в будь який державі.
Причини різні.Підвищити податки вимагають ті,хто нам надає кошти.Щоб трохи збалансувати систему.
Настануть багаті часи-зменшать.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Це не програма. Це вони не збираються платити пенсіонерам, які виїхали.
Тому встановили термін верифікації і зняття пенсій. Почитайте про це.
В 15-17 роках таке вже проходили С пенсіонерами, що на окупованому Донбасі залишились.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 01 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
даже если и не так...
ну его...
ковидную тысячу не брала, не кололась, и сейчас не хочу
глобально - не велика потеря
ну его...
глобально - не велика потеря
Творю чудеса• 01 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
даже если и не так...
ну его...
глобально - не велика потеря
ну его...
глобально - не велика потеря
Теж не буду оформлювати.
Творю чудеса• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
То ще до війни було.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ау, а шо ви мені тьоток натулили а верифікацію пенсіонерів?
Чи ви тільки халявну 1000 можете отримати? А почитати офіційні документи ні? Де там, знаючи як працює бюджет?
Про виіхавших, шукати не буду. Там теж саме. Гугліть
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
То ще до війни було.
Да? А коли в вас війна почалась, дозвольте запитати. Бо рішення пр малось в грудні 23 року
Творю чудеса• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Ні, тільки на карту Нацкешбек, або на Укрпошті.
Тобто це треба в відділенні будь якого банку відкрити карту нацкешбеку?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не треба відділення.Це робиться в банківському додатку на дивані,за 5 хвилин.
Який у вас банк?Бо не всі приймають участь.
Кривая спроса• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Це що, уже другу тысячу дают?
Сцуко. Як в бюджеті грошей дофіга, що можна роздавати всім підряд, то з якого лиха податки піднімати?
Якби тільки пенсіонерам виплати, це було б зрозуміло. Но сфіга я повинна фінансувати усіх підряд?
Ну і напишу, першими в чергу не пенсіонери стануть, за отриманням, бо не факт, що мають нормальний смартфон, а багатодітні та маргінали. От кого кого, а їх меньше всього фінансувати хочеться. І не треба мені про майбутню пенсію писати і пьорптьоток собі залиште.
Що ж вам у Америці спокійно не сидиться? Часто ви тут тепер...
Кросівки оригінал• 01 декабря 2024
Ні, отримувати не буду і бабусі не дозволю
Це просто смішно, хоча більше сміх скрізь сльози
Я-ваш шанс• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Приват.
Можна в приват 24 оформити цю карту?
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А бабуся піде на Укрпошту з подругами,і накупить тушонки на всю 1000 ).
Інесса -5c9a• 01 декабря 2024
От і ’принциповість’ нашого народу, йдуть за подачкою на поклон до своїх же грабіжників, тфу!!!
Болтушка Му• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Взагалі не розумію, цього приколу. Чим вона поможе? Зима 3 місяці, а 1000 одна?
Це 1 раз сходити в Сільпо)
На Сильпо как раз вы потратить и не сможете )
Можно на коммуналку, на лекарства, книги и отдать на зсу
Лично я оплачу электроэнергию. Как раз 2 тыс и уйдет
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Приват.
Можна в приват 24 оформити цю карту?
У Вас Дія є? Бо без неї сенсу немає картку відкривати
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Приват.
Можна в приват 24 оформити цю карту?
Можна.Заходьте в додаток,там є підказки.
Потім як оформите цю картку,то її треба буде в Дію додати.
Можна одразу з Дії починати.Але так не дуже зручно.
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
І правильно зробить, до речі!) Або комуналку оплатить одразу, не відходячи від каси. Не дозволять їй, ага, бабусі вони такі)))
Мадам Тю-лю-лю• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
А где почитать про укрпочту?
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Я тут з 2010 року. Вірніше ще з сайту Чікко
Кудряшка Сью• 01 декабря 2024
сначала не хотела оформлять, а потом подумала, открыла карту в моно, где нет движения других денег и оформила на себя и детей. оплачу коммуналку в квартирах на прифронтовых территориях, так как моей зп хватает только на аренду и жизнь в эвакуации ’здесь и сейчас’, а так хоть какую-то часть оплачу еще туда