Воленс-неволенс• 01 декабря 2024

Яка освіта у ваших батьків і їхніх батьків?

У нашому роду вищу освіту отримали тільки вже діти нашого покоління. А у вас як? Цікаво, розкажіть
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляsymbol
Так Зеленський українську вивчив тільки коли вирішив балотуватися. Мабуть, треба обирати тих, для кого українська рідна
Ну вот Тягнибок україномовний . А как русские его купили , чтобы расшатать ситуацию ?
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Разделяй и властвуй. Вот это у них очень хорошо вышло.
Так я вам пишу про те що президент язиком прекрасно володів ,/є.
То не допомагає язик так ?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
То не допомагає язик так ?
Мы с вами тут сколько страниц выясняем , что вы лучше меня, оказывается и вы достойны жить тут, а я должна чемодан собирать
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
А отой дядько з Запоріжжя ,власник мотор січ,росязичний .І що ?
ПлакалаВАвто• 01 декабря 2024
У родителей высшее образование, мама 1944, папа 1935. У дедушки и бабушки по маминой линии школьное образование. У дедушки по папиной линии школа 7 классов, у бабушки 2 класса, толком ни писать, ни читать не умела
symbol• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ну це ж не єдиний критерій, але важливий, чи ви сумніваєтесь, що Ющенко був єдиним патріотичним президентом України?
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Пані,не перекладайте з хворої голови на здорову . Я вам самого президента до прикладу привела .
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
И то, что пока вы будете выяснять на каком языке нужно говорит глядишь и страна в границах 91 останется в прошлом
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
А ви тут що робите ?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляsymbol
А где результат?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
А ви тут що робите ?
Я тут говорю то , что считаю нужным. И вы ничего не решаете )
symbol• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
А где результат?
Запитайте в тих, хто двічі проголосував за яника
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Так як і ви ,власне .
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляsymbol
Все виноваты вокруг )
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
Так як і ви ,власне .
Так не в языке дело? )