Воленс-неволенс• 01 декабря 2024

Яка освіта у ваших батьків і їхніх батьків?

У нашому роду вищу освіту отримали тільки вже діти нашого покоління. А у вас як? Цікаво, розкажіть
Добра, коли сита!• 01 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Автор, создайте тему есть ли у кого из советчиц дворянские корни, все отпишутся. Кто-то напишет из потомец выжившей царской семьи
Ну, сміхуйочки сміхуйочками, але моя прабабуся була реально з польської шляхти, закохалась в студента-українця, що приходив до її молодших братів викладати малювання. Втекла з дому, вийшла за нього проти волі батьків, її від родини відлучили, викреслили з родоводу. Жила в селі з чоловіком, народила 3 синів, була дуже вправною майстринею, гарно вишивала і плела мереживо.
Там-тарарам• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Вы сейчас пишете чушь. Которая разделяет нацию. И поэтому нас так легко перемолоть. Мои друзья и родственники сидят в окопе и говорят по русски, пока вы псевдопатриоты на диванах учите как и кому говорить.
В будь якій іншій країні навіть питання такого не виникає, лише в наших недорозвинених щелеп
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ну ви ж не в окопі, то робіть те, що доступне вам, це не потребує великих зусиль
Немає російської - немає розділення нації
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Результат ваших навязанных вам убеждений вы скоро остро ощутите
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Я принципиально буду говорить на том языке, на котором считаю нужным. Потому что нас давно на державній наеб… ют. Псевдопартиотизм худшее из зол.
Там-тарарам• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Недорозвинені знов революцію зроблять, як в 1917?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Этого не будет никогда. Именно это и разделяет нацию. Давайте тогда демобилизацию всех русскоязычных. А вы все в окоп . Главное на державній .
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ну добре, що носії російської нічого поганого нам не роблять, тільки державної 🤦‍♀️ Дуже дивна «принциповість»
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ще раз, якщо не дійшло, розділяє наявність російської, якщо її немає, така глобальна проблема автоматично зникає
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
А что вы можете ?) Аж смешно) ну пойте песни патриотичные, может коррупция исчезнет, тцк перестанет в бусики пихать патриотов, впк наладим
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Та яка державна ?
Хто з них розмовляє українською?
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
А що буде ?
Це погрози ?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Да? Вы серьезно??)))
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
А що буде ?
Це погрози ?
Это реальность, об которую вы скоро лоб разобьете
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Та ні .
То ж росязичних ущемляли.
Захищайтеся тепер
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Да? Вы серьезно??)))
Звісно, а яке може бути мовне питання, якщо мова одна?
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Я тоже носій. И мой племянник, который теперь почти не ходит. А он в 25 пошел добровольцем, и он русскоязычный.
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ну що сказати ?
Гени пальцем не роздушиш.
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ну що сказати ?
Гени пальцем не роздушиш.
Мы наступили на те же грабли, что и всегда . И вы скоро в этом убедитесь
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Ми давно переконалися.
Ще в 2014.
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Мне с вами больше говорит не о чем.
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Співчуваю, зазвичай, люди, які постраждали від війни, в першу чергу відмовляються від російської, але у вас принципи, штош
Like-995b• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Ногу ему не вернет язык. Я государство хрен забило на него.
Твердая валюта• 01 декабря 2024
У меня ц всех высшее, а у мужа ни у кого, включая его. Старший ребенок наш не захотел высшее получать.
Анти-анонім• 01 декабря 2024
Бабушка преподавала в Шевченко, кандидат наук, все остальные с высшим образованием: Шевченко, КПИ, КИСИ, Богомольца
Дочка мечтает о лиге плюща
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ви не наполягали ?
Твердая валюта• 01 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ви не наполягали ?
Нет, зачем?
культУра• 01 декабря 2024
Ответ дляLike-995b
Чудова нагода продовжувати існувати в спільному мовному та культурному просторі з рашкою, обирати проросійську владу, тоді ще їй онукам вашим дістанеться. Дивно, що саме ви при цьому говорите про граблі
Гербарія сушу• 01 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Нет, зачем?
Молодці .
Знаю багатьох хто це зробив,а результату ніякого.
Твердая валюта• 01 декабря 2024
Ответ длякультУра
Наоборот