Пасхальний тролік• 02 декабря 2024
Нетипова ПА
Читала, що ПА це раптово та триває хвилин 10.
У мене все починається так: спочатку ніби важко дихати, зжимає у грудях так ніби спину зажало. Потім ноги стають як ватні злегка, починає спазмувати зліва живіт (шлунок/сердце) , пече ліва лопатка. В голові щось незрозуміле: болить, затискає, підкружує. Буває так, що починає трусити і ноги-руки холодні і моркі.
Колись так налякалася, що викликала швидку. Бо думала чи то інфаркт чи інсульт. Поміряли тиск, зробили кардіограму. Накапали корвалолу і ще якусь таблетку маленьку розсмоктати, бо пульс теж стає високий. Підтвердили, що це панічна атака.
Так може тривати пів дня, а то і цілий день, поки не попустить.
Перевірила все. Єдине це я гіпотонік та маю низький феритин 11.4 і гемоглобін 108. Періодично пропиваю залізо. Також є остеохондроз.
От і зараз маю такий напад. Тиск 100/49. Пульс 75. Розумію, що не помираю але стан препаскудний.
У кого ще таке буває? Як з цим боротися?
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Забула ще написати, що останнім часом ці ПА стали дуже часті. Інколи в легкій формі, а інколи прижимає конкретно.
Трусиковед• 02 декабря 2024
До сімейного зверніться, він скерує до якого лікаря потрібно звернутись
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Спину лечить. Это от остеохондроза зажимает где то сосуды
думаєте спина може таке давати?
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
я була. лікування симтоматичне: від пульсу те, від голови се...
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
я не дуже думаю на спину, бо коли намагаюся відволіктися і щось роблю, то воно ніби попускає.
Трусиковед• 02 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вы часто нервуєте? Підвищена тривога присутня?
Щедрик• 02 декабря 2024
Розбалансування нервової системи
Якщо лікар, то психіатр.
Як раз класичне ПА в описі, просто одне може на інше накластися
Якщо лікар, то психіатр.
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
Так. Здається я весь час в тривозі. Жодні заспокійливі мені не допомагають. Вже навіть навпаки - ще більше тривогу викликають.
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Розбалансування нервової системи
Якщо лікар, то психіатр.
Мені якось сімейна так і сказала, що дисбаланс в нервовій системі.
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Сердечное что то
Я перевіряла серце. Кардіогама - дихальна аритмія. По УЗД пролапс мітрального клапана. Але кардіолог нічого такого не сказала. Типу можна жити. Призначила анапрілин ситуативно і корвалтаб.
Алина-1240• 02 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ну,жить можно,но проявления есть.лечите сердце
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Дякую. Може схожу на консультацію до ще одного кардіолога.
Щедрик• 02 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
Расслабление по Джекобсону в первой половине дня
Техники дыхания во второй половине дня на расслабление каждый день
Сон не менее 9 часов. За 2 часа отложить все гаджеты, притушеный свет в комнате, можно почитать
Питьевой режим, кофе чашка утром максимум
Теплая, расслабляющая ванна, если вам помогает
Уменьшать то, что вызывает стресс и телесное напряжение
Прогулки медленные на свежем воздухе вечером
Йога, пилатес
Психотерапия
Йога, пилатес
Психотерапия
Планшетница• 02 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
Так не хочу АД пити 😑
Чим собі ще можна допомогти?
психотерапія, якщо ви обстежені, і це дійсно панічні атаки.
Пасхальний тролік
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Йога, пилатес
Психотерапия
Йога, пилатес
Психотерапия
Все спобую, але сон, то біда, бо шахеди щоночі. Каву вже більше пів року не пью. Ванну так хочеться прийняти але душова кабіна тільки.
Дякую.
Щедрик• 02 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Дякую.
Ось вам і відповідь - не має сну((( як них крути, а це зі всього основне. Сон - це природний психотерапевт. Гарний сон, підтримка циркадного ритму - це головне для нервової системи
Тому вона і дає збій, тіло виснажене, не має де брати ресурсу більше
Пасхальний тролік
• 03 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
😥замовила гідозепам в аптеці. Ніколи не пила, але мабуть треба. Щоб хоч трошки поспати.
Яков Hypnotherapist• 23 декабря 2024
Якщо не позбавилися, можете написати в лс, зараз шукаю людей для проработки ПА. Повністю безоплатно, чисто науковий і людський інтерес.
Бережіть себе!