Фляшка на трьох• Изменено 02 декабря 2024
Чего вы ждёте от своих детей?
Когда они вырастут .
Только честно ?
Кто ничего не ждёт и дети ничего не должны , пожалуйста не отвечайте в теме
Только честно ?
Красавица писяная• 02 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Щоб син виріс щасливою та впевненою людиною, здатним забезпечити себе на достойному рівні.
Для себе нічого не чекаю.
Я не для того дитину народжувала, щоб в старості про мене піклуватись.
Для себе нічого не чекаю.
А якщо чесно,хто буде піклуватися про вас в старості?
Единорог_помог• 02 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Если у ребенка такой ужасный папаша, то как так вышло, что вы с ним спали? А если, не дай Бог, это было против вашей воли, то почему вы решили оставить ребенка?
Или все-таки, не такой уж и плохой?
Ну отказался говном, главное тогда разойтись и не жить вместе.
Люди сходятся, люди расходятся.
Страшно когда дальше живут с говном и терпят
Люди сходятся, люди расходятся.
Забула що?• 02 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Розраховую сама на себе. Ні на кого не надіюсь.
Ні від кого не збираюсь нічого вимагати, навіть від чоловіка.
Намагаємось зараз дати дитині турботу та любов. Купуємо все , оплачуємо футбол, а там тисячі йдуть.
Дітей треба виростити та відпустити, не вісити у них грузомна шиї.
Красавица писяная• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Так,це дуже правильно і прекрасно.
Але,на жаль,життя різне,можна мати хвороби на старості,аоли сама людина про себе подбати просто не в змозі