Ондатрова шуба• 02 декабря 2024

Кто нибудь уже получил тысячу?

Просто такой ажиотаж вокруг этого всего..
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
якщо у вас зарплати 10 000, то через 3 місяці ті гроші відиб’ються новими податками.
).
не дякуйте.
А нам вже підняли зарплату,на 10%,щоб компенсувати нові податки
В березні ще буде.
задумчивая мордочка• 02 декабря 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ви вже не перекручуйте, то їм Зеленський подарував по квартирі.
А хто в перші години апартаменти в Буковелі
И бонусом скумбрию
Витворунка• 02 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
с кем договор?
С государством
Пупуговка• 02 декабря 2024
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
фото
А було б краще чотири дошки на домовину?
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
).
не дякуйте.
Моя зарплата трошки більше.Але все одно малооооооо
Мир Мир Мир!• 02 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Просто стремно это все..сегодня читала в телеграмме что женщине медику за не обновление данных, вместо тысячи помощи ,влепили штраф 17000🥺
При оформлении в Дии?
Мир Мир Мир!• 02 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
То тільки в порушників закону.Я б їм і 170 000 впаяла
За что?
Відірву та викину• 02 декабря 2024
Де оформляти?
Мир Мир Мир!• 02 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
У меня в год меньше 100 тыс. Мало на что вам ? Недоедаете? В одних сапогах с октября по апрель пятый год?
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
За что?
Щоб законопослушные были))
P.S.Та я ж пошуткувала)Але ... Тим хто краде мільйонами,я б голову рубала.Без шуток...
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Хочу житло придбати.
Якби давали безкоштовно(як раніше),я б ладна була і за 20000 працювати.
Пупуговка• 02 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
4 дошки коштують дорожче. з них можна стіл і лавку зробить. і бухнуть
Мир Мир Мир!• 02 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
Хочу житло придбати.
Сейчас очень тяжело купить жилье, но пусть у вас получится обязательно!
Тарабарщина• 02 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую!
Клепала 19 років,і не встигла отримати.Закрили підприємство
Блискавка• 02 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дулєчки з маком. Нею можна розрахуватись за певні категорії витрат, типу комуналка, книжки та інше. Ресторацій в переліку немає
Кинотеатр есть
Холодная каша• 02 декабря 2024
Дожилися. От крихітка Цахес довладарювався, що люди й гроші від нього не візьмуть, бо таке хитрожопе. Це кращий показник довіри владі
Холодная каша• 02 декабря 2024
Навіть мої батьки пенсіонери стрімаються. Наржались вже, і шашликів наїлися
Холодная каша• 02 декабря 2024
Мир Мир Мир!• 03 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
Дякую!
Очень жаль (