Агент Пинкертона• 03 декабря 2024

Що ви думаєте стосовно цієї тисячі гривень?

що думаєте глобально,а не просто на сьогодні. Я працюю у великій організації. В нас практично ніхто не буде оформлювати цю тисячу. І не тому що всі багаті. Це ж робиться не просто заради допомоги. Є інша мета,яка не озвучується. 1 тис грн нікого не врятує насправді. Що ви думаєте? я учора на роботі осіб 25 спитала- юристи,економісти. Ніхто не оформлює.
ingaruta• 03 декабря 2024
не нужна так задонатьте.ждите 10 тыс от гетьмана
ingaruta• 03 декабря 2024
это хорошо,что в стране все богатые и швыряются деньгами .не берите кому не надо.вас что кто то заставляет.
Монашка в миру• 03 декабря 2024
Думаю, що опалення оплатимо)) в мене немає що приховувати, ніяких лівих доходів. Будуть більші доходи, буду платити податки.
nataangel• 03 декабря 2024
Популізм та кістка для народу. Але піпл хаває
Evga32• 03 декабря 2024
Який може бути прихований мотив? Це як пачки гречки та вермішелі раніше, так і ця 1000 - окозамилювання. Типу - хай беруть та заткнуться
nataangel• 03 декабря 2024
Ответ дляМонашка в миру
Зараз не платите? Які доходи дозволяють не платити податки? Може і мені не треба
Монашка в миру• 03 декабря 2024
Ответ дляnataangel
Декретні 860грн))) в чоловіка зарплата, роботодавець все утримує. Це я вела до того, що при відкритті картки нацкешбек дається доступ до руху по рахункам.
Evga32• 03 декабря 2024
Ответ дляМонашка в миру
Кому дається? Кому треба, він і так вже давно є
nataangel• 03 декабря 2024
Ответ дляМонашка в миру
Що написано пером, не вирубаєш сокирою. Доступ до рахунків можуть відкрити в будь-який момент, а всі оберти залишаються і можна перевірити за будь-які роки. Так собі причина боятися відкривати національний кешбек, бо бояться перевірки рахунків. якщо треба то їх перевірить повірте мені.
АлександраА• 03 декабря 2024
Ответ дляДжавеліна
Мені не потрібна ця 1000. Як і іншим моїм близьким людям.
На дешеві маніпуляції не ведуся. Давно живу- багато бачила.
А кому ці гроші потрібні- не засуджую. Не дай Боже, але кожен може стати нужденним (
От мене обурило ще те, що є ті, кому ця тисяча - ну таке собі. Не зайва, звісно, як і будь-які гроші, але точно не визначає щось в бюджеті родини. А є ті, кому ще одна тисяча - це про оплату комуналки чи купівлю цукерок собі, онукам чи дітям... Ну чого б уряду не підійти до питання по іншому: виплатити гроші не всім по тисячі, а тим, кому гроші дійсно потрібні. І не по тисячі, а по кілька тисяч.
Я б точно була абсолютно не проти, аби мою тисячу віддали пенсіонеру, скажімо. Бабуся чи дідусь хай сплатять комуналку, куплять собі цукерки до свят, фруктів... Їм це точно буде більш корисним і більше в радість, ніж мені. Хоча ціна питання однакова. Але цінність - різна.
Rocka Rolla• 03 декабря 2024
Оформлюю, не бачу сенсу відмовлятись від грошей, хоч їх в мене і вистачає, не розумію принципових хто не оформлює і ще комусь забороняє, кому ви потрібні, параноя це це все, особливо у тих у кого дія і так є, це зовсім смішно, що ви там ховаєте від держави))
anabelia• 03 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Економіст - не оформлюю також ☺️
Чому, можна конкретно?
Гурлат• 03 декабря 2024
богатые или с большой черной зп оформлять не будут
JENYABEST• 03 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Ещё б с лопаты раздавали. Было бы эффектнее.
Это следующий этап
JENYABEST• 03 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Раніше гречку давали, зараз 1000 грн. Це як 30 срібників взяти. Комуналка конська, податки підняв, ціна як в космос летять, а він благодійник такий 1000 дає.
И не говорите, афера на афере, если так много лишних тысяч, зачем увеличили военный сбор ?
JENYABEST• 03 декабря 2024
Ответ дляМонашка в миру
Только того банка в котором открыли карту
JENYABEST• 03 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А вы не брали в начале войны пять тысяч?
JENYABEST• 03 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну так объясните,зачем государству заставлять нас покупать только украинские товары допустим за те цифровые деньги. Потому что переписи я не боюсь.
Украинские товары - налоги Украине, производитель обычно налогов платит больше чем просто продавец какой нибудь китайщины.
Монашка в миру• 03 декабря 2024
Ответ дляnataangel
Якраз я це розумію. Тому як то кажуть дають - бери.
Tatiana_1974• 03 декабря 2024
Задам вопрос на будущее,-кто оформил карту:вы ее сможете удалить после использования?...Не только карту но и счет в банке?И договор этот дает доступ 3лицам,то есть Нацбанку,у которого до сих пор были некоторые сложности напрямую получить инфо от банков коммерческих
Монашка в миру• 03 декабря 2024
Ответ дляTatiana_1974
Та просто звертаєтесь в банк і закриваєте чи тільки ту картку чи взагалі всі рахунки в тому банкуі перестаєте бути їхнім клієнтом. Це ж не рабство. А то тут кожен другий на форумі з переляком.
Руда Сова• 03 декабря 2024
Это просто какое то унижение человеческого достоинства, брать не собиралась и не собираюсь
Я б им 10 дала, только бы отстали от моей семьи со своей могилизацией
Руда Сова• 03 декабря 2024
Ответ дляingaruta
А смысл ее брать?
Сначала налоги, цены на электричество подняли, на все необходимое цены вверх взлетели и тут «нате вам тысчу и не в чем себе не отказывайте!» 🤢
Руда Сова• 03 декабря 2024
Ответ дляАлександраА
То есть тем, кто работает и зарабатывает как всегда шиш, а пинающим уи, всяким малообеспеченым бездельникам, алкашам надо дать да побольше? Ага, обязательно! Опять же таки с налогов работающих
Zanka_• 04 декабря 2024
Та скільки вже можна, цю тисячу тут вже місяць обговорюють і , мабуть, аж до літа обговорюватимуть!
-Ань-• 04 декабря 2024
https://www.tiktok.com/@telegramm_ne_na_c/video/74...
P_Anna• 04 декабря 2024
Так кто-то может конкретно объяснить, почему не стоит брать: по пунктам 1. 2. 3. И т д
А то выглядит странно - не берите потому, что - опасно, но без подробностей) для того, чтобы продвигать какую-то идею (хорошо это или плохо) нужно сначала объяснить реальными аргументами. Вся ветка странно-абстрактная.