Ля-ля-ля• 03 декабря 2024
Доступно ли в Германии повести ребенка на плавание или спорт секции?
Дочка в Украине занимается плаванием и акробатикой
Собираемся выезжать из Украины, т к мы сами из Краматорска и домой уже решили не возвращаться
Но думаю доступно ли будет для меня определить дочку в спорт? Или там очень дорого или сложно с местом?
Калинові вуста• 03 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
При многих школах есть бассейны, плавание в Германии обязательно
Це ж просто аматорське плавання. Початковий рівень. Я так розумію, дитина автора займалась серйозніше.
Пампушечка• 03 декабря 2024
Мій ходив на баскет, 2 рази на тижлень, 12 євро чи щось таке, зовсім недорого. Але без змагань, бо ми й мало походили, 2 міс по-моєму.
Вапщета• 03 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
Чому аматорський?
Моя дитина займається плаванням на секції 3 рази в тиждень по 2,5 години
Калинові вуста• 03 декабря 2024
Ответ дляВапщета
Чому аматорський?
Моя в Україні займається 6 разів по 1,5 години. А коли було 3 рази на тиждень, то це був таки початковий рівень. Далі тренування будуть двічі на день, якщо дитина потягне.
Вапщета• 03 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну так дитині 7 років, звісно це початковий рівень. Старші ходять щодня.
Але це не аматорське плавання, як писали вище.