Доктор Варвар• 04 декабря 2024
ТТГ 0,010 что это может быть? Чего ожидать?
К эндокринологу конечно же пойду. Сдавала этот анализ по поводу выпадения волос и вот такой результат..
Доктор Варвар
• 04 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
тіреотоксикоз. Це якщо ви не вагітна на першому триместрі.
Не вагітна. Наскільки це страшно?
Нічний дожор• 04 декабря 2024
це,доволі,страшно: тиреотоксикоз їстиме весь організм.полікуйтесь років півтора: якщо потім повернеться,найкраще- видалить щ/з..далі на тироксині житимете довго і щасливо))
Ane4ka-9cee• 04 декабря 2024
З власного досвіду розкажу. Здала ттг в Сінево, а він у мене 0,005, ендокринолог вже хотіла призначити лікування, при ньому треба завершитувати грудне вигодовування, а дитинці тільки 2 місяці, я не готова була до цього. Перездала в двох інших лабораторіях, а там ттг 9, лікування зовсім інше. Якщо сумніваєтесь, краще перездати
Доктор Варвар
• 04 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
А на УЗИ у вас что было?
Ноунэйм• 04 декабря 2024
Якщо аналіз вірний, призначать гормони на 1-1.5 роки. Захворювання непросте і тягне за собою багато наслідків. Ще потрібно Т3, Т4, але краще до лікаря.
Доктор Варвар
• 04 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
А какие последствия могут быть?
Ноунэйм• 04 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А какие последствия могут быть?
Почитайте, я когда-то просто интересовалась. Это и сердце, и сосуды, и на глаза осложнения (выпячивает). Щитовидка вырабатывает огромное количество гормонов, увеличивается.
Доктор Варвар
• 04 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
Уже погуглила. У меня как раз тахикардия давно уже и голова постоянно болит, наверное с сосудами что то
Ane4ka-9cee• 04 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А на УЗИ у вас что было?
Раз в рік-півтора стараюсь робити, по узд в нормі по розмірах