Моль Моллівна• 04 декабря 2024
Ви позбуваєтеся навіть добрих речей, якщо вони вам просто не подобаються?
В мене є речі, які я купила, але потім знайшла кращі і купила їх, а ці вже не хочеться мені носити.
Навіть кашеміровий светр, він мені не подобається. Як ви думаєте, це нормально позбутися по суті нормальних речей?
Барбітта• 04 декабря 2024
Звісно. Якщо тримати у себе вдома всі хороші речі світу, то буде срач.
Твоя космішна• 04 декабря 2024
Да. Если это хлам, то все равно сколько стоил. Хорошее продать, что не продается - раздать, остальное выбросить.
ВыФсеВрете• 04 декабря 2024
В чому проблема? Так, іноді ще з бірками навіть, віддаю в червоний хрест