Мальчун-задирун• 04 декабря 2024

Мотивація підлеглих

Ви новий керівник відділу, є дві підлеглі, одна працює більше 7 років, особливих досягнень не має, родичка гендиректора. Друга рік, результати непогані, але останній час, почала забивати. Ви розбираєтесь з мотивацією, у першої зарплата в три рази вища, при розмові з другою, розумієте, що вона знає про це і звучить фраза, що особливо за роботу не тримається, так як мотивація не відповідає вимогам. Про різницю знає, так як вміє витягнути потрібну інформацію. Виникла ситуація, що призвела до розмови на підвищених тонах, був провтик, не критичний, але треба було попередити, щоб такого більше не було. В результаті, ви їй кажете, розізлила, що зараз на твоє місце знайдеться швидко людина, так як є бронь, вона каже ок, коли я можу бути вільна за ці копійки роботу знайду. Як людина, вона комфортніша дуже розвинуті комунікативні навички, для цієї роботи те, що треба, колектив її дуже любить. У першої зарплата, завищена, але тут зробити щось важко буде. Друга, принципова, вже два дні мовчить, в одному кабінеті, задачі виконує, але на п´ятницю взяла вихідний, скоріш за все співбесіда. Людина в грошах не нужденна, за хорошим чоловіком, але реально любить роботу.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Претензія була по суті був провтик, не критичний, але закрити очі не можна, бо на наступний раз може бути критичним по грошах для компанії.
ну так зачем было ей грозить увольнением?) за каждый провтык вы грозите подчиненным увольнением? тогда у меня для вас плохие новости - вы фиговый менеджер.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ой, хтось не пройде випробувальний) 3 тижні працює і половини відділу вже немає. Ви - керівник від Бога
Згадалося, як в одній компанії, де я працювала колись давно, прийняли на роботу директора з персоналу, і через кілька місяців почали масово звільнятися ключові спеціалісти.

Бо вона там якісь правила повводила дебільні, з дрес-кодом, штрафи за запізнення і все таке.

Гендиректор потім бігав вмовляв найбільш цінних спеців, щоб ті передумали.
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Взагалі таке відношення до підлеглих чудова мотивація для них не тільки нову роботу знайти, але відкрити свою компанію і скористатись при цьому всіма напрацьованими контактами.
З приводу цього, не питання, нехай відкривають, я ж не власник компанії, контакти мені не належать
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Яка посада/професія?
Керівник відділу ЗЕД
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Перша родичка, там складно знизити, хіба що обов´язки навалити, щоб відпрацьовувала.
ну так навалите. Тем более, что у вас скоро будет провал в работе.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Нічосє... ви лише три тижні працюєте, але вже встигли нахамити підлеглій?
И потерять ее))
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
В мене не буде провал, так як є ким замінити, але сама не впевнена, чи залишусь.
Бритоножка• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Керівник відділу ЗЕД
Міжнародна економіка освіта?
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Міжнародна економіка освіта?
Менеджмент + іноземні мови
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
ох. извините, в какой сфере вы работаете?
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Медичне обладнання, якщо просто.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Тобто ви оце прийшли в нову компанію, повиганяли сумлінних працівників, здали всі явки-паролі, і вже збираєтеся звільнитися?
Зізнайтеся, вас туди конкуренти підіслали?
вре_Динка• 04 декабря 2024
Я за провтики не кричу, просто допомагаю виправити і наголошую щоб не повторялося, щоб перевіряли ретельніше, і сама знаючи недоліки кожного перевіряю там де частіше всього можуть натупити. Лякати спідлеглих звільненням - вони можуть і звільнитись, а вам потім шукати дофіга часу нову людину і виконувати за неї ту роботу, поки не знайдете-ну такоє. Особливо коли людина демотивована.
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Та ні, я в цій сфері вже 12 років, вона дуже вузька, тому всі один одного знають, ще нікого не звільняю, але завжди можна знайти заміну
Полюю на дрони• 04 декабря 2024
Если не можете мотивировать деньгами, пробуйте изменить график работы. Например, 1 дополнительный выходной при такой же зарплате или может уходить на 1 час раньше.
вре_Динка• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Провтик не привід лякати звільненням і підвищувати голос-ви в алекваті взагалі? Всі помиляються
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
З цим проблем нема, якщо треба, можуть відпоситись, ще компанія дає додаткові то дні на місяць опоачувальні.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вы с таким подходом далеко не уедете в узкой сфере)
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Тут не просто так, людина почала сперечатись, але порушила важливу інструкцію
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ви явно лукавите. Якщо сфера вузька, то як це можна легко знайти заміну?
Тим більше, з такою репутацією, ви вже навряд чи когось знайдете.
вре_Динка• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
У мене 12 підлеглих, самий стабільний відділ. Всі помиляються і я також, і моє керівництво також.
Це не привід лякати звільненням. Бо людина може і не злякатися, а піти. І вам від цього легше не буде.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вы недавно руководитель?)
Кулак - последний аргумент в споре. Угрозой увольнения вы показываете свою несостоятельность, вы просто не знаете что еще можно сказать, поэтому и угрожаете, от бессилия. Это не делает вам чести ни как руководителю, ни как человеку.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Тобто, ви досі не визнали власної помилки?
Може, і на вас треба накричати та погрозити звільненням? А, так ви ж і так вже збираєтеся звільнитися.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Интересно, что вы будете рассказывать на собеседовании в другой компании?) Что пошло не так на этой позиции, почему не остались. Учитывая что сфера узкая.
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Багато чого не так, але це не стосується підлеглих, цього абсолютно не боюсь, роботу знайду максимум з другої співбесіди
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
надеюсь, в другой компании вы не станете грозить людям увольнением.
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Вы недавно руководитель?)
Так керівник нещодавно, але розберуся
автор Мальчун-задирун • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Подивимось
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Та й не тільки звільненням. Взагалі, мотивація через страх - це найгірше, що можна придумати. Воно інколи навіть може спрацювати, але на довгій дистанції призводить якраз до протилежного результату.

Респект Вам, якщо з 12 підлеглими справляєтеся без використання залякувань. ))
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Так керівник нещодавно, але розберуся
Непохоже, что вы умеете признавать свои ошибки.