Мальчун-задирун• 04 декабря 2024
Мотивація підлеглих
Ви новий керівник відділу, є дві підлеглі, одна працює більше 7 років, особливих досягнень не має, родичка гендиректора. Друга рік, результати непогані, але останній час, почала забивати. Ви розбираєтесь з мотивацією, у першої зарплата в три рази вища, при розмові з другою, розумієте, що вона знає про це і звучить фраза, що особливо за роботу не тримається, так як мотивація не відповідає вимогам. Про різницю знає, так як вміє витягнути потрібну інформацію. Виникла ситуація, що призвела до розмови на підвищених тонах, був провтик, не критичний, але треба було попередити, щоб такого більше не було. В результаті, ви їй кажете, розізлила, що зараз на твоє місце знайдеться швидко людина, так як є бронь, вона каже ок, коли я можу бути вільна за ці копійки роботу знайду. Як людина, вона комфортніша дуже розвинуті комунікативні навички, для цієї роботи те, що треба, колектив її дуже любить. У першої зарплата, завищена, але тут зробити щось важко буде. Друга, принципова, вже два дні мовчить, в одному кабінеті, задачі виконує, але на п´ятницю взяла вихідний, скоріш за все співбесіда. Людина в грошах не нужденна, за хорошим чоловіком, але реально любить роботу.
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Непохоже, что вы умеете признавать свои ошибки.
Я все вмію, кажу розберусь.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Так керівник нещодавно, але розберуся
З чим розберетеся, якщо досі з вас аж через екран стирчить суцільна впевненість у власній правоті?
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Я ніде не написала, що права, якби була впевнена, тему б не створювала.
Ответ дляМальчун-задирун
Та ні, я в цій сфері вже 12 років, вона дуже вузька, тому всі один одного знають, ще нікого не звільняю, але завжди можна знайти заміну
Заміну знайти може зайняти місяць, а ще місяці два півтора вчити.
Ви зараз заробите собі таку репутацію що ніхто не захоче вас брати, навіть якщо захочете піти з цієї компанії. Скажуть прийшла, люди розбігатися почали. Кому потрібен конфліктний керівник? Керіаник це наставник, провтики підлеглих це його провтики, бо він мав перевірити, проконтролювати
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вибачитися перед підлеглою у вас мужності вистачить? Просто так, а не заради того, щоб втримати її?
Якщо ні, то до лампочки все. Нічому не навчитеся.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Автор уверена что найдет мгновенно из-за брони.
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
В мене репутація, як у працівника ідеальна, ніхто нікуди не розбігся, одна точно сидітиме до пенсії, ця піде, шкода, але треба ще чотири людини, тому все одно, більшість в команді нові.
Грамотний хвіст• 05 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Главное, что вы в этом убеждены)
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Я вже вибачилась, якщо це важливо.
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Главное, что вы в этом убеждены)
Так, я впевнена в собі.
Ответ дляЖерица ночи
Та й не тільки звільненням. Взагалі, мотивація через страх - це найгірше, що можна придумати. Воно інколи навіть може спрацювати, але на довгій дистанції призводить якраз до протилежного результату.
Респект Вам, якщо з 12 підлеглими справляєтеся без використання залякувань. ))
Всі косячать, головне це не тільки знати, а й приймати.
А погрози звільненням для мене як погрози розлученням-рано чи пізно людина перестане боятися, а може вже й сама думала про це, і це як поштовх.
Є гарна кацапська фраза Уходя-уходи.
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Є гарна кацапська фраза Уходя-уходи.
Скажімо так, тут все одно буде нова команда, тому хоча дівчина непогана, але хоче йти, що зробиш. А з родичкою директора спробуємо завантажити, або втягнется, бо перший час треба буде пахати, або перейде в інший відділ, що мене більше б влаштувало
Ответ дляМальчун-задирун
Якщо ви не навчитесь без крику і погроз вирішувати проблеми - вона швидко згасне.
Саме гврше що може бути це коли керівника бояться, а знаєте чому? Тому що коли накосячать не скажуть, будуть сподіватися що пронесе.
Керівника мають поважати, а повагу треба напрацювати. От це уже реально складно. Особливо коли уже сформований колектив
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
У мене все буде краще, ніж добре, я нормально вирішую проблеми, але тут у людини образа, але я до питання її мотивації не причетна у минулому, тому вона все сприймає в штики, постійно ображається, навіть, якщо починаєш задавати уточнюючі запитання. Хоча з колегами нормально спілкується, з клієнтами ідеально.
Ответ дляМальчун-задирун
Ну, може вона також хотіла підвищення.
Колись давно я була не амбітною, з внутрішніми блоками, підвищили замість мене дівчину яку я всьому вчила. Це мене тоді образило і амбіції включило.)
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ну, може вона також хотіла підвищення.
Думаю так, хотіла, вона амбітна, але вона рік в цій сфері, прийшла зовсім з іншої. Думаю, керівництво її поки не бачить на цій посаді, проте відгуки дуже позитивні, та ще не молода вона 43 роки, виглядає чудово. Резюме дивилась, досить стабільна, мінімум досвід роботи в одній компанії три роки. Тобто все на перший погляд непогано, але її образа на цю несправедливість у зарплаті, як виливається на мене. З іншого боку коли прийшла, рік тому, погодилась на цю мотивацію.
Ответ дляМальчун-задирун
Просто якщо ви плануєте звідси йти може спробуєте не вставляти палку в її колеса. Бо кожен штирх в неї буде добивати її. Як вона відреагувала на вибачення?
Ви для неї як червона ганчірка доя бика ще можете бути через те шо не підвищили її. А вона вже така не молода, складно карʼєрногг зростання добиватися в такому віці
Грамотний хвіст• 05 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
На оплату вы хотите сказать?)) Зарплата - это не мотивация, это оплата сделанной работы. А конкретно в этом случае - так и демотивация))
Грамотний хвіст• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Обоги, 43 года, такая немолодая, пора на кладбище))
Сосиска_Втесте• 05 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так, що тут обговорювати) я - друга на роботі. Все на мені. Навички, як у спеціаліста, найкращі з усіх. Мене теж фінансово не мотивують і тому я шукаю нову роботу. Мій керівник і сам розуміє, що замість мене знайти людину буде складно ( якось шукали півроку і не знайшли). Я так розумію, вона сама буде тимчасово працювати на цій вакансії, коли я піду з компанії. Про звільнення вже сказала
Але незамінних немає, не майте ілюзій. Незамінний може бути нейрохірург, але не ви.
Грамотний хвіст• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Но да, я с вами согласна. Скорее всего она хотела повышения, а взяли автора на позицию руководителя.
И судя по всему нам известному, надо было ее таки повысить)
Идууу--уууу блин• 05 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Та я ж не проти) когось з часом знайдуть. Просто знайти такого як вони хочуть за їх зарплату неможливо. Бо хочуть найкращого і щоб за миску супу працював роками. Це доволі наївно
Грамотний хвіст• 05 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Почему вы пытаетесь обесценить незнакомого человека в интернете? Вам легче от этого?
Редиска Я• 05 декабря 2024
’Ми не можемо Вас взяти на роботу, але якщо влаштуєтесь до наших конкурентів, заплатимо втричі більше’ - це про автора, розвалить любу роботу зсередини.
Хропочка з гривкою• 05 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вона ринкова, але по середині
Вибачте, але звучить як в анекдоті на тему середньо зарплати...
’Народ їсть капусту, а депутати м´ясо, а в середньому ми їмо голубці😁’
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Справа в тому, що її керівництво не бачить на цій посаді, недостатньо досвіду, поки що. Але і ініціативи від неї не було, коли з´явилась посада. Палиці в колеса ніхто не ставить, хоче, нехай росте, набуває досвіду, тут дуже важлива ініціативність та пробивні риси. З приводу віку, в принципі у нас всі керівники 40+, окрім ІТ, так що проблема не у віці. На вибачення відреагувала мовчання, сидить насуплена, але роботу робить і ок. В принципі, зараз ще вийдуть чотири нових людини, думаю, буде цікавіше. По зарплаті перспективи є, але з директоровою родичкою поки думаю, як екологічно зробити. А у цієї є всі перспективи стати замом, а потім керівником. Просто треба план прописати.
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Людина погодилась на ці гроші, підняття буде, але не в три рази, бо такої зарплати для цієї посади не існує на ринку. Сума, яку гендиректор платить родичці, це його особистий щирий жест, тому рівнятись на цю суму безглуздо. На ринку такі зарплати на керівних посадах, але там і відповідальність вища
Мальчун-задирун
• 05 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ні, ринкова умовна 40000, є ще нижче, не в столиці, в неї 55000, найвища 70000, але там відповідальність вище і обов´язків більше. Тобто це не 15000, суми непогані
Ответ дляМальчун-задирун
Тоді дивіться на нових чотирьох, як буде себе вести, як будуть вони себе вести, хто і як їх навчатиме? Ви чи вона? Підняти їй зп можна за рахунок того що вона буде допомагати вчити нових людей, але то якщо ви зацікавлені в ній як спеціалісті і налагодженні з нею стосунків, можете з нею по-людськи вийти на обід, обговорити варіанти і перспективи її розвитку. Я не згодна з більшістю хто каже гроші головний мотиватор. Я знаю лбдей які на копійки сидять і не йдуть бо мають статус «директора» чи його зама, хоча можна перекваліфікуватися і заробляти вдвічі більше, директора вони лише на бумажці. У мене нині така зп що мені не цікаво просто заробляти більше, мені цікаві перспективи зросту та впливу, наприклад. можливо якщо ви з нею налагодите контакт, обговорите план її карʼєрногг зростання- вона стане більше всотивована. Сподіваюсь все у вас налагодиться, бо вам би також був непоганий досвід вибудувати відділ майже з нуля, навчання нових людей, налагодження процесів